Cytomammobus ŚCO zaparkował na Rynku

  • 20.07.2021, 10:16
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii i cytologii.

O tym jak ważna jest profilaktyka nie trzeba nikogo przekonywać. Okres wakacji to doskonały czas, by zadbać o swoje zdrowie. Tym razem okazję do darmowych badań będą miały panie z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pracownicy Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w mobilnej pracowni diagnostycznej, wykonają bezpłatną mammografię i cytologię.

  • W dniach 20-23 lipca na ostrowieckim Rynku. 
  • W dniach 26-27 lipca  w Bodzechowie, przy ośrodku zdrowia. 

Z bezpłatnego badania cytologicznego na zasadach programu profilaktyki raka szyjki macicy mogą skorzystać panie w wieku 25-59 lat.

Bezpłatna mammografia – zgodnie z programem profilaktyki raka piersi – jest przeznaczona dla pań w wieku 50-69 lat. Badanie należy wykonywać co dwa lata.

Na badanie należy zabrać ze sobą dokument tożsamości z nr PESEL. Badania są wykonywane w godzinach 10.00-16.00. 

Wcześniejsza rejestracja telefoniczna: 📞 661 911 300,.

 


 

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe