Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Konferencje Prasowe:

Konferencje Prasowe 2015

Konferencja prasowa senatora J. Rusieckiego - 31.08.2015
Konferencja prasowa senatora J. Rusieckiego - 31.08.2015

Konferencja Senatora RP Jarosława Rusieckiego z dnia 31.08.2015 roku.

31.08.2015 17:30    7    23
Konferencja prasowa prezydenta Ostrowca Św.
Konferencja prasowa prezydenta Ostrowca Św.

Konferencja prasowa prezydenta Ostrowca Św. 07.08.2015

07.08.2015 17:30    5    22
Konferencja prasowa senatora J. Rusieckiego - 07.07.2015
Konferencja prasowa senatora J. Rusieckiego - 07.07.2015

Senator Jarosław Rusiecki podczas konferencji prasowej mówił o konwencji PiS na Śląsku. Przedstawił główne założenia programowe partii na wybory parlamentarne. Na razie brak jednak szczegółów dotyczących list wyborczych. Sam senator nie chce jeszcze zdradzać o jaki mandat będzie się ubiegał.

07.07.2015 18:00    4    23
Konferencja prasowa Senatora  J. Rusieckiego 25.05.2015
Konferencja prasowa Senatora J. Rusieckiego 25.05.2015

Konferencja prasowa Senatora RP J. Rusieckiego 25.05.2015

25.05.2015 17:00    7    31
Konferencja prasowa senatora  J. Rusieckiego - 22.05.2015
Konferencja prasowa senatora J. Rusieckiego - 22.05.2015

Konferencja prasowa senatora RP Jarosława Rusieckiego

22.05.2015 16:10    8    37
Konferencja prasowa senatora Jarosława Rusieckiego
Konferencja prasowa senatora Jarosława Rusieckiego

Konferencja prasowa senatora Jarosława Rusieckiego z dnia 11.05.2015 r.

11.05.2015 17:30    39
Konferencja prasowa senatora Jarosława Rusieckiego
Konferencja prasowa senatora Jarosława Rusieckiego

Konferencja prasowa senatora Jarosława Rusieckiego z dnia 04.05.2015 r.

05.05.2015 15:58    4    29
Obywatelski Ruch Poparcia Andrzeja Dudy
Obywatelski Ruch Poparcia Andrzeja Dudy

Konferencja prasowa Obywatelskiego Ruchu Poparcia Andrzeja Dudy z dn. 22.04.2015 r.

23.04.2015 15:40    9    42
Konferencja prasowa Jarosława Rusieckiego 13.04.2015 r.
Konferencja prasowa Jarosława Rusieckiego 13.04.2015 r.

Konferencja Senatora RP, Jarosława Rusieckiego z dn. 13.04.2015 r.

14.04.2015 15:07    8    42
Obywatelski Ruch Poparcia
Obywatelski Ruch Poparcia

Konferencja prasowa Senatora RP Jarosława Rusieckiego z dnia 13 marca 2015 r.

15.03.2015 17:48    1    52
pochmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 15 km/h