" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZDARZENIA policyjne i inne

Policja publikuje wizerunek rabusia
Policja publikuje wizerunek rabusia

Skarżyscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości „miłośnika” kosmetyków, który dopuścił się kradzieży.

15.05.2022 15:20    2
GAME OVER
GAME OVER

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, w piątek (6 maja) zabezpieczyli 4 automaty, mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

09.05.2022 11:39
Co było przyczyną pożaru przy ul. Kilińskiego?
Co było przyczyną pożaru przy ul. Kilińskiego?

Ostrowieccy policjanci sprawdzą co było przyczyną pożaru budynku gospodarczego przy ulicy Kilińskiego.

05.05.2022 13:35    2
Matury z perypetiami
Matury z perypetiami

W środę, 4 maja, rozpoczęły się matury. Zanim do rąk abiturientów trafiły arkusze, dyrektorzy dwunastu szkół z powiatu ostrowieckiego otrzymali maile o rzekomo podłożonych ładunkach wybuchowych.

04.05.2022 16:01    2
Świętokrzyska policja podsumowała majówkę
Świętokrzyska policja podsumowała majówkę

Jak co roku nad bezpieczeństwem mieszkańców województwa świętokrzyskiego i wypoczywających w regionie gości czuwali świętokrzyscy policjanci. Nie obyło się bez wypadków. Wciąż dużym problemem jest jazda „na podwójnym gazie” i przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym.

04.05.2022 13:30
Zaginął Piotr Mucha
Zaginął Piotr Mucha

Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego proszą o pomoc w odnalezieniu Piotra Muchy.

04.05.2022 08:56
Napad z bronią w ręku
Napad z bronią w ręku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zatrzymali trzech mężczyzn. Jednym z nich jest 25-latek podejrzany o usiłowanie dokonania rozboju. Mężczyzna używając przedmiotu przypominającego broń palną usiłował zabrać 43- latce torebkę. Jego dwaj, o 9 lat starsi, koledzy mieli mu w tym pomagać. Cała trójka usłyszała zarzuty. Za rozbój grożą im kary do 12 lat pozbawienia wolności.

02.05.2022 12:07    1
Pijany kierowca uciekał kradzionym autem
Pijany kierowca uciekał kradzionym autem

Staszowscy policjanci zatrzymali 23 kwietnia mężczyznę, który jechał skradzionym samochodem. 19-latek podjął próbę ucieczki, jednakże mundurowi nie dali za wygraną. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Teraz może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

28.04.2022 10:52
4 promile nie przeszkodziły jej w prowadzeniu auta
4 promile nie przeszkodziły jej w prowadzeniu auta

Godna pochwały okazała się postawa jednego z kierowców, który uznał, że pojazd marki Skoda może prowadzić nietrzeźwa osoba i poinformował odpowiednie służby.

28.04.2022 08:41
Auto w rzece
Auto w rzece

​​​​​​​Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych było przyczyną dzisiejszego wypadku w Bałtowie. 

21.04.2022 15:05
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama