Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZDARZENIA policyjne i inne

Rzucił kamieniem, nagrały go kamery
Rzucił kamieniem, nagrały go kamery

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 38 – latkowi z Iwanisk, który w minioną niedzielę uszkodził drzwi wejściowe do budynku, w którym mieści się Urząd Miasta i Gminy Iwaniska. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. Usłyszał już zarzuty. Sprawa trafi do Sądu.

03.08.2022 13:02    2
Kobieta zginęła pod kołami ciężarówki [aktualizacja]
Kobieta zginęła pod kołami ciężarówki [aktualizacja]

1 sierpnia chwilę po godzinie 14:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim.

02.08.2022 10:00    3
Szczęśliwy finał poszukiwań seniorki
Szczęśliwy finał poszukiwań seniorki

28 lipca 2022 roku policjanci na terenie gminy Ćmielów prowadzili poszukiwania zaginionej seniorki.

29.07.2022 13:52    1
Interwencja strażaków w Pałacu Wielopolskich
Interwencja strażaków w Pałacu Wielopolskich

27 lipca 2022 roku strażacy podjęli interwencję w Pałacu Wielopolskich gdzie mieści się ostrowieckie Muzeum Historyczno-Archeologiczne.

27.07.2022 11:54
Policjanci i strażacy pracują w rejonach zbiorników wodnych
Policjanci i strażacy pracują w rejonach zbiorników wodnych

Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kunowie wspólnie ze strażakami z Państwowej  Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzili działania na Zalewie Wióry. Połączenie patroli, to nie tylko potwierdzenie doskonałej współpracy obu służb, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodą.

26.07.2022 14:34    1
Ostrowieccy policjanci mają nowe motocykle
Ostrowieccy policjanci mają nowe motocykle

120 nowych motocykli już jest na wyposażeniu jednostek policji w Polsce, dwa z nich można zobaczyć na drogach powiatu ostrowieckiego.

26.07.2022 10:44    3
Jeż postawił na nogi policjantów
Jeż postawił na nogi policjantów

„Pomagamy i chronimy” to motto, które w policyjnej rzeczywistości przybiera różnorodnego znaczenia. Wykrywanie przestępstw i wykroczeń czy obsługa zdarzeń drogowych to nie jedyne zadania, z którymi mierzą się funkcjonariusze w trakcie służby. Zdarzają się sytuacje nietuzinkowe, wymagające indywidualnej formy wsparcia i pomocy. Takie właśnie zadanie przed opatowskimi patrolowcami postawił w piątek jeż.

25.07.2022 12:33    3    2
Mężczyzna biegał z maczetą po osiedlu
Mężczyzna biegał z maczetą po osiedlu

5 lipca, na wniosek policjantów i prokuratora, Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, wobec 39-latka. Ostrowczanin podejrzany jest o dokonanie rozboju i kierowanie gróźb karalnych. Jak ustalili śledczy mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu do 18 lat pozbawienia wolności.

06.07.2022 10:02    1
Tragiczny wypadek w powiecie ostrowieckim. Policja wyjaśnia przyczyny śmierci kierowcy
Tragiczny wypadek w powiecie ostrowieckim. Policja wyjaśnia przyczyny śmierci kierowcy

Ostrowieccy policjanci po godzinie 5:30 rano otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nietulisko Duże. Funkcjonariusze udali się na miejsce.

24.06.2022 10:11
Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowca
Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowca

32-letnia kobieta skoczyła z dachu wieżowca w osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zginęła na miejscu.

18.06.2022 21:03    8    6