Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Staszów

Pechowy wtorek. Mandat 4 tys. zł i 20 punktów karnych
Pechowy wtorek. Mandat 4 tys. zł i 20 punktów karnych

Większość osób, w tym również kierowcy słyszeli zapewne powiedzenie, że pośpiech jest złym doradcą. O słuszności tego powiedzenia w sposób wymowny przekonała się 7 czerwca, kierująca Audi, gdy do kontroli drogowej zatrzymali ją policjanci ze staszowskiej drogówki. Urządzenie pomiarowe wskazało, że w swym pośpiechu przekroczyła dopuszczalną prędkość o 77 km/h. 29-latka obszar zabudowany, w którym obowiązuje przepisowa „pięćdziesiątka” pokonywała z prędkością 127 km/h.

09.06.2022 11:35    2    3
GAME OVER
GAME OVER

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, w piątek (6 maja) zabezpieczyli 4 automaty, mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

09.05.2022 11:39    1
Śpiewasz? Weź udział w konkursie wokalnym
Śpiewasz? Weź udział w konkursie wokalnym

„Enea wspiera młode talenty” to hasło konkurs wokalnego organizowanego w Staszowskim Ośrodku Kultury dla dzieci i młodzieży.

05.05.2022 19:43    1
Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Staszowskie samorządy: miejski i powiatowy organizują uroczyste obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja

02.05.2022 15:32    1
Napad z bronią w ręku
Napad z bronią w ręku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zatrzymali trzech mężczyzn. Jednym z nich jest 25-latek podejrzany o usiłowanie dokonania rozboju. Mężczyzna używając przedmiotu przypominającego broń palną usiłował zabrać 43- latce torebkę. Jego dwaj, o 9 lat starsi, koledzy mieli mu w tym pomagać. Cała trójka usłyszała zarzuty. Za rozbój grożą im kary do 12 lat pozbawienia wolności.

02.05.2022 12:07    1
Pijany kierowca uciekał kradzionym autem
Pijany kierowca uciekał kradzionym autem

Staszowscy policjanci zatrzymali 23 kwietnia mężczyznę, który jechał skradzionym samochodem. 19-latek podjął próbę ucieczki, jednakże mundurowi nie dali za wygraną. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Teraz może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

28.04.2022 10:52
WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”

„Czyste Powietrze” to rządowy program, który jest jednym z popularniejszych, jeśli chodzi o działania pro-ekologiczne. Jego dostępność poprzez tworzenie lokalnych punktów obsługi potencjalnych beneficjentów ma wpływ na pozycję lidera, którym bez wątpienia jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

26.04.2022 14:21    1
W których szpitalach można odwiedzić pacjenta?
W których szpitalach można odwiedzić pacjenta?

Dyrektorzy niektórych lecznic w regionie luzują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i otwierają szpitale dla odwiedzających.

19.04.2022 12:34
STASZÓW | Jesteśmy solidarni z ukraińskimi sąsiadami
STASZÓW | Jesteśmy solidarni z ukraińskimi sąsiadami

Cały świat niesie pomoc mieszkańcom Ukrainy i solidaryzuje się z nimi. Z naszymi ukraińskimi sąsiadami, którzy dziś najbardziej potrzebują naszego wsparcia, solidaryzuje się także gmina Staszów o czym informuje między innymi w mediach społecznościowych.

26.02.2022 14:43
J. Rusiecki: Polska jest bezpieczna. Z rozsądkiem trzeba podchodzić do informacji
J. Rusiecki: Polska jest bezpieczna. Z rozsądkiem trzeba podchodzić do informacji
25.02.2022 15:10
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAŹródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje obliczeAutor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaŹródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekŹródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: KarierowiczŹródło komentarza: P. Dasios: To jest szansa na zmianę polityki rządowejAutor komentarza: Regionalny patriotaTreść komentarza: Co za h... sra we własne gniazdo? Jeśli jesteś prawdziwym Rumkiem, to kochasz i dbasz o wszystko co iwańskie.Źródło komentarza: Rzucił kamieniem, nagrały go kamery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama