" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Staszów

GAME OVER
GAME OVER

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, w piątek (6 maja) zabezpieczyli 4 automaty, mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

09.05.2022 11:39
Śpiewasz? Weź udział w konkursie wokalnym
Śpiewasz? Weź udział w konkursie wokalnym

„Enea wspiera młode talenty” to hasło konkurs wokalnego organizowanego w Staszowskim Ośrodku Kultury dla dzieci i młodzieży.

05.05.2022 19:43    1
Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Staszowskie samorządy: miejski i powiatowy organizują uroczyste obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja

02.05.2022 15:32    1
Napad z bronią w ręku
Napad z bronią w ręku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zatrzymali trzech mężczyzn. Jednym z nich jest 25-latek podejrzany o usiłowanie dokonania rozboju. Mężczyzna używając przedmiotu przypominającego broń palną usiłował zabrać 43- latce torebkę. Jego dwaj, o 9 lat starsi, koledzy mieli mu w tym pomagać. Cała trójka usłyszała zarzuty. Za rozbój grożą im kary do 12 lat pozbawienia wolności.

02.05.2022 12:07    1
Pijany kierowca uciekał kradzionym autem
Pijany kierowca uciekał kradzionym autem

Staszowscy policjanci zatrzymali 23 kwietnia mężczyznę, który jechał skradzionym samochodem. 19-latek podjął próbę ucieczki, jednakże mundurowi nie dali za wygraną. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Teraz może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

28.04.2022 10:52
WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”

„Czyste Powietrze” to rządowy program, który jest jednym z popularniejszych, jeśli chodzi o działania pro-ekologiczne. Jego dostępność poprzez tworzenie lokalnych punktów obsługi potencjalnych beneficjentów ma wpływ na pozycję lidera, którym bez wątpienia jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

26.04.2022 14:21    1
W których szpitalach można odwiedzić pacjenta?
W których szpitalach można odwiedzić pacjenta?

Dyrektorzy niektórych lecznic w regionie luzują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i otwierają szpitale dla odwiedzających.

19.04.2022 12:34
STASZÓW | Jesteśmy solidarni z ukraińskimi sąsiadami
STASZÓW | Jesteśmy solidarni z ukraińskimi sąsiadami

Cały świat niesie pomoc mieszkańcom Ukrainy i solidaryzuje się z nimi. Z naszymi ukraińskimi sąsiadami, którzy dziś najbardziej potrzebują naszego wsparcia, solidaryzuje się także gmina Staszów o czym informuje między innymi w mediach społecznościowych.

26.02.2022 14:43
J. Rusiecki: Polska jest bezpieczna. Z rozsądkiem trzeba podchodzić do informacji
J. Rusiecki: Polska jest bezpieczna. Z rozsądkiem trzeba podchodzić do informacji
25.02.2022 15:10
Przy telefonie holenderski policjant
Przy telefonie holenderski policjant

Oszustwa na wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚP czy pracownika banku. Sposobów na wyłudzenie pieniędzy jest wiele. Przestępcy wymyślają nowe metody, podszywając się pod osoby, które budzą zaufanie.

16.02.2022 10:43    1
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama