" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
EDUKACJA:

szkoły podstawowe

Reklama
Posłuchaj babci. Mentoring to ogromna szansa dla dzieci
Posłuchaj babci. Mentoring to ogromna szansa dla dzieci

Trzy szkoły podstawowe z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego biorą udział w drugiej edycji projektu „Czwarty Wymiar Mentoringu”.

19.05.2022 12:28
Nie jest prosto garnki lepić
Nie jest prosto garnki lepić

We wtorek, 17 maja, w Domu Spokojnej Książki odbyły się warsztaty garncarskie. Dzieci miały okazję ulepić gliniane naczynia pod okiem ludowej artystki, Elżbiety Klimaczak.

19.05.2022 09:00
Matematyka po angielsku na międzyszkolnym konkursie
Matematyka po angielsku na międzyszkolnym konkursie

Maj to miesiąc, w którym egzamin dojrzałości zdają absolwenci szkół średnich. Ich młodsi koledzy szlifują formę w konkursach przedmiotowych. Jednym z takich konkursów był „Maths & English – My Passion”, w którym udział wzięli uczniowie klas VIII szkół podstawowych.

17.05.2022 14:35    2
Czy w XXI wieku można zostać czeladnikiem drukarskim?
Czy w XXI wieku można zostać czeladnikiem drukarskim?

W Domu Spokojnej Książki uczniowie ze szkoły podstawowej w Sadowiu poznawali dawne techniki drukarskie, pracując z prasą drukarską wzorowaną na maszynie Gutenberga. Samodzielnie układali czcionki i odbijali pieczęcie w laku, zdobywając certyfikat czeladnika drukarskiego.

12.05.2022 10:03    1
Co dwie głowy to nie jedna
Co dwie głowy to nie jedna

W piątek, 6 maja, w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się konkurs matematyczno - przyrodniczy pod hasłem „Co dwie głowy to nie jedna”.

06.05.2022 12:17    4
Dzień Godności musi trwać cały rok
Dzień Godności musi trwać cały rok

5 maja obchodzony jest Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

05.05.2022 13:18    2
Dobrze jest dużo wiedzieć o ekologii
Dobrze jest dużo wiedzieć o ekologii

W piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim została zorganizowana gra terenowa pod hasłem: „Gram dla Ziemi – Inwestuję w naszą Planetę”. Wydarzenie nawiązywało do obchodzonego 22 kwietnia, Światowego Dnia Ziemi.

29.04.2022 15:55    4
Co tam w szkole?
Co tam w szkole?
29.04.2022 14:04    1    1
W Bałtowie znają się na pożarach
W Bałtowie znają się na pożarach

Uczniowie z gminy Bałtów sprawdzili swoją wiedzę z zakresu pożarnictwa.

28.04.2022 16:46    1
Logistyka w plastycznym wydaniu
Logistyka w plastycznym wydaniu

Co to znaczy, że logistyka jest wokół nas? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć uczestnicy konkursu plastycznego zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

22.04.2022 14:32
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

ReklamaŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama