Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lipnik

Umowa podpisana. Rusza budowa Świętokrzyskiego Centrum Przedsiębiorczości Rolnej
Umowa podpisana. Rusza budowa Świętokrzyskiego Centrum Przedsiębiorczości Rolnej

15 czerwca 2022 roku we Włostowie podpisana została umowa pomiędzy Powiatem Opatowskim a wykonawcą budowy Świętokrzyskiego Centrum Przedsiębiorczości Rolnej.

15.06.2022 15:23    3
Mieszkańcy mają potrzeby, a gmina plany
Mieszkańcy mają potrzeby, a gmina plany

Rewitalizacja parku we Włostowie oraz budowa żłobka w tej miejscowości. Takie ma plany wójt gminy Lipnik. To będzie już kolejna inwestycja w tej części gminy.

05.04.2022 09:37
Reklama
Reklama
Policja powróciła do posterunku w Lipniku
Policja powróciła do posterunku w Lipniku

Od piątku, 1 kwietnia w Lipniku działa posterunek policji. Obiekt powstał w wyniku przebudowy istniejącego już budynku i współpracy z miejscowym Urzędem Gminy. Całkowita wartość inwestycji to ponad 2,7 mln zł. W nowoczesnej siedzibie posterunku przewidziano 8 etatów policyjnych.

04.04.2022 11:34
Jest kasa na dwie świetlice. Umowy podpisane
Jest kasa na dwie świetlice. Umowy podpisane

Ponad 740 tysiące złotych dostanie gmina Lipnik z RPO na dofinansowanie prac remontowych w dwóch obiektach użyteczności publicznej. Wójt Andrzej Grządziel podpisał umowę z marszałkiem województwa, Andrzejem Bętkowskim.

25.03.2022 14:24
Ogłoszono przetarg na budowę Inkubatora Przemysłowego
Ogłoszono przetarg na budowę Inkubatora Przemysłowego

Starostwo Powiatowe w Opatowie ogłosiło przetarg na budowę Inkubatora Przemysłowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - etap I, które ma powstać w gminie Lipnik, na terenie dawnej cukrowni we Włostowie. Oferty można składać do 4 kwietnia, do godziny 10.00.

23.03.2022 11:28
Reklama
To będzie przeskok cywilizacyjny
To będzie przeskok cywilizacyjny

Samorządy gminne co roku wykładają własnego budżetu środki na remonty dróg. Na poprawę standardów i bezpieczeństwa na drogach włodarze gmin sięgają po środki zewnętrzne. 

09.03.2022 11:54
Druhowie OSP ruszyli z pomocą dla strażaków z Ukrainy
Druhowie OSP ruszyli z pomocą dla strażaków z Ukrainy

Żywność, ubrania, leki, środki higieniczne - to wszystko jest teraz potrzebne mieszkańcom Ukrainy. Wsparcia sprzętowego potrzebują również ukraińscy strażacy. Po wczorajszym apelu komendanta głównego PSP nadbrygadier. Andrzeja Bartkowiaka, odzew jest natychmiastowy.

27.02.2022 16:43    2
Drogi nie są najważniejsze
Drogi nie są najważniejsze

Włodarze gmin powiatu opatowskiego widzą potrzebę podnoszenia standardów życia mieszkańców swoich gmin. Tego oczekują od nich mieszkańcy. Już nie tylko dobra infrastruktura jest istotna.

18.02.2022 11:52
Rolnicze centrum we Włostowie staje się faktem
Rolnicze centrum we Włostowie staje się faktem

W marcu Starostwo Powiatowe w Opatowie planuje ogłosić przetarg na budowę hali na trenie po cukrowni we Włostowie. To pierwszy etap prac związanych z utworzeniem Świętokrzyskiego Centrum Przedsiębiorczości Rolnej.

14.02.2022 15:10    1
LIPNIK | Turysta nie będzie się tu nudził
LIPNIK | Turysta nie będzie się tu nudził

Miejsc wartych obejrzenia jest w Lipniku wiele dlatego samorząd gminy, wykorzystując swoje położenie, posiadane atrakcje, zabytki i organizowane wydarzenia chce przyciągnąć do siebie turystów.

20.01.2022 11:11
KOMENTARZE
Autor komentarza: whiskasTreść komentarza: "Wróbel i kot" Czarny kot Psot wlazł na wysoki płot Wolno przechadza się po żerdzi "Ale nudy" - stanowczo stwierdził Grzbiet wygina i o żerdź ostrzy pazury "Miaaał! Widzę wszystko z tej góry. Ale nic ciekawego nie widzę. O! Tam mała mysz! Ale myszy nie łapię, Bo się ich brzydzę." Na gałęzi wróbel ćwierka i ćwierka Kot Psot spogląda na wróbelka A wróbel na to: " - Co tak nerwowo kocie łazisz po płocie? - Ja chcę się wróblu w coś pobawić. - odparł kot - Ćwir! Ćwir! Ty kocie chcesz się pobawić? A może chcesz coś zjeść? No to uciekam. Cześć! - Zaczekaj wróblu! Nie uciekaj! Ja Ciebie nie zjem. Przyrzekam! - Oj! Kłamiesz kocie Psocie. Ja odlatuję, bo zbyt nerwowo łazisz po tym płocie. - Miaaał! Ja tylko na zabawę ochotę żem miał."Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: GuruTreść komentarza: To ze osm go sprzedaje to skandal stulecia..jak oni reprezentują mieszkancowŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: A zdjęcie reklamujące dni muzyki z ostatniego koncertu na Piaskach. Muzyczne Wieczory mają jednak swój styl i poziom. Trzeba uczyć się od najlepszych. Dobry macie wzór.Źródło komentarza: Przed nami weekend dla melomanówAutor komentarza: Kot "Stalin."Treść komentarza: Za to mamy pomnik Wojtyły na Kościelnej.Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: dsgdfgTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7149479Źródło komentarza: Za nami DNI OSTROWCA 2022Autor komentarza: ...___Treść komentarza: Panie Prezesie daj pan spokój! NaprawdęŹródło komentarza: Kłopoty mieszkańców z parkingiemAutor komentarza: KapecTreść komentarza: Wszystkie miasta mają jakiś pomnik. My mamy naszego miga.mam 43 lata i jest dla mnie sentymentalny bo przypomina mi moje dzieciństwo. Najlepiej zagrajcie ten ostrowiec i posadźcie ziemniaki bo dotego nasze władze zmierzaŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: ...---...---Treść komentarza: Cha,Cha...... Teatrzyk na 6 :) Dajcie spokój. Przeproście I Spadajcie !Źródło komentarza: Będzie duża obwodnica Ostrowca Świętokrzyskiego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama