" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ożarów

Park krajobrazowy ma być ochroną środowiska i promocją gminy
Park krajobrazowy ma być ochroną środowiska i promocją gminy

Wsie: Biedrzychów, Nowe, Dębno i Maruszów z gminy Ożarów mają się znaleźć w parku krajobrazowym, promującym atrakcje i unikalną przyrodę terenów nadwiślańskich województwa świętokrzyskiego.

04.05.2022 12:32    2
Ożarów stawia na ekologię i oszczędności
Ożarów stawia na ekologię i oszczędności

Ponad 2 mln złotych zainwestowały władze gminy Ożarów w odnawialne źródła energii. To oszczędności dla budżetu oraz ekologiczne działania.

20.04.2022 10:49    1
Wesołych Świąt prosto z Ożarowa
Wesołych Świąt prosto z Ożarowa
16.04.2022 06:00    2    2
OŻARÓW| Poszukiwany dyrektor liceum
OŻARÓW| Poszukiwany dyrektor liceum

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie z dniem 31 sierpnia kończy kadencję. Jeszcze w kwietniu zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora.

13.04.2022 10:29
Ostrowieckie szkoły przyjmują dzieci z Ukrainy
Ostrowieckie szkoły przyjmują dzieci z Ukrainy

Placówki oświatowe z Ostrowca Świętokrzyskiego gotowe są na przyjęcie uczniów z Ukrainy. Jeżeli będzie taka potrzeba, to w szkołach zostaną utworzone oddziały przygotowawcze, w których pracę będą mogły znaleźć Ukrainki.

17.03.2022 09:57    1
To będzie przeskok cywilizacyjny
To będzie przeskok cywilizacyjny

Samorządy gminne co roku wykładają własnego budżetu środki na remonty dróg. Na poprawę standardów i bezpieczeństwa na drogach włodarze gmin sięgają po środki zewnętrzne. 

09.03.2022 11:54
OŻARÓW | Obrazy i dźwięki pod Czerwonym Dachem
OŻARÓW | Obrazy i dźwięki pod Czerwonym Dachem

Anna Ewa Kosińska w Galerii pod Czerwonym Dachem w Ożarowie zaprezentuje swoje malarstwo.

07.03.2022 18:14
Młodzież z Ukrainy zamieszkała w Ożarowie
Młodzież z Ukrainy zamieszkała w Ożarowie

Dziś, do Ożarowa dojechało czworo uczniów z Ukrainy wraz z rodzicami. Zamieszkają w internacie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie.

25.02.2022 20:47
Drogi nie są najważniejsze
Drogi nie są najważniejsze

Włodarze gmin powiatu opatowskiego widzą potrzebę podnoszenia standardów życia mieszkańców swoich gmin. Tego oczekują od nich mieszkańcy. Już nie tylko dobra infrastruktura jest istotna.

18.02.2022 11:52
OŻARÓW | Ukradli panele fotowoltaiczne
OŻARÓW | Ukradli panele fotowoltaiczne

W Ożarowie, z terenu przy hydroforni zostały skradzione panele fotowoltaiczne.

11.02.2022 11:03    1
pochmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama