Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ożarów

Większa biblioteka, siedem świetlic i dach
Większa biblioteka, siedem świetlic i dach

Gmina Ożarów ma przyznane blisko 11 mln złotych z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Planowana jest rozbudowa budynku biblioteki, zadaszenie targowiska oraz budowa siedmiu świetlic.

08.06.2022 11:00
Park krajobrazowy ma być ochroną środowiska i promocją gminy
Park krajobrazowy ma być ochroną środowiska i promocją gminy

Wsie: Biedrzychów, Nowe, Dębno i Maruszów z gminy Ożarów mają się znaleźć w parku krajobrazowym, promującym atrakcje i unikalną przyrodę terenów nadwiślańskich województwa świętokrzyskiego.

04.05.2022 12:32    3
Ożarów stawia na ekologię i oszczędności
Ożarów stawia na ekologię i oszczędności

Ponad 2 mln złotych zainwestowały władze gminy Ożarów w odnawialne źródła energii. To oszczędności dla budżetu oraz ekologiczne działania.

20.04.2022 10:49    1
Wesołych Świąt prosto z Ożarowa
Wesołych Świąt prosto z Ożarowa
16.04.2022 06:00    2    2
OŻARÓW| Poszukiwany dyrektor liceum
OŻARÓW| Poszukiwany dyrektor liceum

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie z dniem 31 sierpnia kończy kadencję. Jeszcze w kwietniu zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora.

13.04.2022 10:29
Ostrowieckie szkoły przyjmują dzieci z Ukrainy
Ostrowieckie szkoły przyjmują dzieci z Ukrainy

Placówki oświatowe z Ostrowca Świętokrzyskiego gotowe są na przyjęcie uczniów z Ukrainy. Jeżeli będzie taka potrzeba, to w szkołach zostaną utworzone oddziały przygotowawcze, w których pracę będą mogły znaleźć Ukrainki.

17.03.2022 09:57    1
To będzie przeskok cywilizacyjny
To będzie przeskok cywilizacyjny

Samorządy gminne co roku wykładają własnego budżetu środki na remonty dróg. Na poprawę standardów i bezpieczeństwa na drogach włodarze gmin sięgają po środki zewnętrzne. 

09.03.2022 11:54
OŻARÓW | Obrazy i dźwięki pod Czerwonym Dachem
OŻARÓW | Obrazy i dźwięki pod Czerwonym Dachem

Anna Ewa Kosińska w Galerii pod Czerwonym Dachem w Ożarowie zaprezentuje swoje malarstwo.

07.03.2022 18:14
Młodzież z Ukrainy zamieszkała w Ożarowie
Młodzież z Ukrainy zamieszkała w Ożarowie

Dziś, do Ożarowa dojechało czworo uczniów z Ukrainy wraz z rodzicami. Zamieszkają w internacie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie.

25.02.2022 20:47
Drogi nie są najważniejsze
Drogi nie są najważniejsze

Włodarze gmin powiatu opatowskiego widzą potrzebę podnoszenia standardów życia mieszkańców swoich gmin. Tego oczekują od nich mieszkańcy. Już nie tylko dobra infrastruktura jest istotna.

18.02.2022 11:52
pochmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BoriankaTreść komentarza: Borianki a nie Borowianki.Źródło komentarza: Wianki popłynęły. Noc Świętojańska w BoriiAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Pani Redaktor .Naczelna! Jeśli my, widzowie, proszeni jesteśmy o napisania komentarza do prezentowanych filmowych i informacyjnych materiałów, to oznacza, że mamy do siebie wzajemne zaufanie. Pozwoliłem sobie na komentarz odnośnie pomyłki daty obrad Rady Miasta na temat udzielenia absolutorium dla Pana Prezydenta O-ca J. Górczyńskiego. Komentarz mój ukazał się , aby z czasem zniknąć ! Czy jest to etyczne ? ,zgodne z obopólną normą wzajemności i zaufania? "Prawdziwa CNOTA krytyk się nie boi"." Virtus post nummus" - wpierw dbacie o majątek, a później dopiero o cnotę.( z Listów Horacego wyszydzającego Rzymian.). Pozostaję ,jak zawsze z szacunkiem, "patrzący z bliska". Oraz z nadzieją, że usunięty mój komentarz wróci na stosownie miejsce w rubryce Komentarze.Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: Patrzący z bliska- niezmiennie!Treść komentarza: Szanowny Panie/Pani Redaktorku ( z LOKALNA TELEWIZJA*PL),... byle do wtorku ! Zanim napiszesz, informując o datach ważnych , mniej ważnych i tych nieważnych( ale przeznaczonych dla odbiorców!) ,proszę spoglądać w...KALENDARZ. Jeśli Sesja Absolutoryjna odbyła się w mieście Ostrowcu Św. we WTOREK był to 21. dzień czerwca. Jeśli jednak miało to miejsce we ŚRODĘ ,to nastąpiła nowa doba, i był to już 22. dzień czerwca b. r. Sam już nie wiem, kiedy miało miejsce udzielenie Panu Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu, ABSOLUTORIUM. A data nie jest obojętna, bo np. nieobecni 21.06. mogli już być obecni 22. 06 ! Ot taki " lapsus datowy", a daje nam, mieszkańcom, coś do myślenia ! Może i Sz. Panu/Pani również?Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: KubekTreść komentarza: Olbrzymia tragedia zwłaszcza że widząc co następuje nic nie możesz zrobić. Pewnie nie jeden chciałby pomóc lecz możesz tylko co naj wyżej odwrócić wzrok by tego nie oglądać, a rodzinie współczuć.Źródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowcaAutor komentarza: ,Treść komentarza: "Sztuka jest sztuka" No coments.Źródło komentarza: Fatalna pomyłka w ostrowieckim szpitaluAutor komentarza: rumunTreść komentarza: a filmik ktoś maŹródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowca
Reklama