" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Waśniów

W święto Konstytucji odznaczono waśniowskich druhów
W święto Konstytucji odznaczono waśniowskich druhów

Podobnie jak w latach minionych, w Waśniowie uroczystości związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.

04.05.2022 09:54
Sto lat pana Józefa
Sto lat pana Józefa

27 kwietnia swoje setne urodziny obchodził mieszkaniec gminy Waśniów, pan Józef Machula.

28.04.2022 17:03
4 promile nie przeszkodziły jej w prowadzeniu auta
4 promile nie przeszkodziły jej w prowadzeniu auta

Godna pochwały okazała się postawa jednego z kierowców, który uznał, że pojazd marki Skoda może prowadzić nietrzeźwa osoba i poinformował odpowiednie służby.

28.04.2022 08:41
Będą nowe wozy dla strażaków
Będą nowe wozy dla strażaków

Akty przekazania wozów strażackich, promesy na zakup nowych pojazdów oraz decyzje o dodatku finansowym dla emerytowanych strażaków przekazano dziś na placu przy Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

26.04.2022 08:14    1
Motorowerzysta zginął pod kołami ciężarówki
Motorowerzysta zginął pod kołami ciężarówki

8 kwietnia, chwilę po godzinie 8:00 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Dobruchna w gminie Waśniów.

08.04.2022 09:20    2
KOMUNIKAT | Zmiana numerów rachunków bankowych
KOMUNIKAT | Zmiana numerów rachunków bankowych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że od 07.03.2022r. obowiązują nowe rachunki bankowe prowadzone przez Santander Bank Polska S.A.  na które należy dokonywać wpłat.

05.03.2022 11:48
Piesi bezpieczniejsi na drogach powiatowych
Piesi bezpieczniejsi na drogach powiatowych

Powiat Ostrowiecki do końca października 2022 roku zleci przebudowę 12 przejść dla pieszych na terenie czterech gmin. Pieniądze na poprawę bezpieczeństwa na drogach samorząd powiatowy dostał z budżetu państwa.

20.02.2022 11:31
Nowe wozy dla druhów z Kunowa i Waśniowa
Nowe wozy dla druhów z Kunowa i Waśniowa

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kunowie i Waśniowie otrzymają nowe samochody. To kolejne wsparcie dla systemu ratowniczo- gaśniczego na przestrzeni ostatnich lat. 

25.01.2022 10:04    1
Groźny pożar w Śnieżkowicach
Groźny pożar w Śnieżkowicach

We wtorkowy wieczór, 21 grudnia, w miejscowości Śnieżkowice w gminie Waśniów doszło do pożaru domu, który zamieszkiwały dwie osoby. Właścicielom udało się ewakuować jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Do zdarzenia zadysponowano sześć samochodów ratowniczo-gaśniczych i dwudziestu strażaków.

22.12.2021 15:29
Nagrodzono samorządy za promocję szczepień
Nagrodzono samorządy za promocję szczepień

Podsumowano rządowy konkurs „Rosnąca odporność”. Gminy Bałtów i Waśniów otrzymały finansowe nagrody za promocję szczepień.

22.12.2021 08:26
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama