" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Starachowice

Piknik wojskowy w Starachowicach. Wstąp do armii
Piknik wojskowy w Starachowicach. Wstąp do armii

W 32 miejscowościach w całej Polsce, odbywają się dziś pikniki wojskowe pod hasłem „Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”. W województwie świętokrzyskim zorganizowano je w Starachowicach i Sandomierzu. Podstawowym celem jest zachęcenie do wstąpienia do armii. [relacja wideo wkrótce]

21.05.2022 15:44    1
Manga w wykonaniu młodych artystów
Manga w wykonaniu młodych artystów

16 maja 2022 roku w starachowickim Parku Kultury odbył się wernisaż wystawy „Manga Art”.

19.05.2022 13:16    1
Starachowice gospodarzem debaty samorządowej
Starachowice gospodarzem debaty samorządowej

Od 23 do 25 maja odbędzie się pierwsza edycja Kongresu Samorządowego w Starachowicach.

18.05.2022 09:32
Marszałek sadził krzewy z przedszkolakami
Marszałek sadził krzewy z przedszkolakami

16 maja 2022 roku dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Starachowicach wraz ze swoimi opiekunami oraz władzami województwa świętokrzyskiego posadziły krzewy miododajne.

16.05.2022 16:49    3
Uczniowie „Kochanowskiego” mają nową szatnię
Uczniowie „Kochanowskiego” mają nową szatnię

Uczniowie Szkoły Podstawowej numer 1 w Starachowicach mogą korzystać z nowej, kolorowej szatni. 16 maja to pomieszczenie oraz zaplecze sportowe oficjalnie przekazano do użytku.

16.05.2022 14:42
Wojsko zaprasza na piknik
Wojsko zaprasza na piknik

16 maja w Starachowicach odbyła się konferencja prasowa poseł Agaty Wojtyszek oraz przedstawicieli jednostek Wojska Polskiego, którzy mówili o organizacji pikniku w ramach Kampanii Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka: „Wstąp do dobrowolnej służby wojskowej”.

16.05.2022 13:14    1
Zielone światło dla energii w Starachowicach
Zielone światło dla energii w Starachowicach

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zaprasza na XI Noc Muzeów, która odbędzie się 14 maja 2022 roku.

12.05.2022 10:50    1
W Starachowicach chcą chronić przemysłowe dziedzictwo
W Starachowicach chcą chronić przemysłowe dziedzictwo

Zakład wielkopiecowy w Starachowicach zakończył swoją pierwotną funkcję w 1968 roku, po ponad 30 latach, 1 stycznia 2001 roku na po zakładowych terenach otwarto Muzeum Przyrody i Techniki.

12.05.2022 10:00
30 urodziny Starachowian
30 urodziny Starachowian

W sobotę, 7 maja w sali widowiskowej Parku Kultury odbył się jubileuszowy koncert Teatru Muzycznego nad Kamienną Starachowianie.

08.05.2022 09:29    2
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury

Kateryna Gawrilyuk ze Lwowa - Mistrzyni Sportu Ukrainy w tańcach sportowych, trener, nauczyciel, choreograf, sędzia na turniejach z ponad 20-letnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia tańca towarzyskiego w starachowickim Parku Kultury.

06.05.2022 10:14    1
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama