Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Biznes dla Miasta

IV Regionalne Misje Gospodarcze. Współpraca w 2026

IV Regionalne Misje Gospodarcze odbędą się 5 lutego. Ich gospodarzem będzie Ostrowiec Świętokrzyski. To doskonała okazja do nawiązywania współpracy pomiędzy biznesem a samorządem.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

W Ostrowcu Świętokrzyskim zbliża się wydarzenie, które może zrewolucjonizować relacje między lokalnym biznesem a administracją publiczną. Podczas IV Regionalnych Misji Gospodarczych, które odbędą się 5 lutego 2026 roku, uczestnicy będą mogli wziąć udział w dwóch kluczowych częściach.

 Pierwsza z nich skupi się na możliwościach współpracy między biznesem a samorządem, prezentując plany zamówień publicznych na nadchodzący 2026 rok. 

Druga część to sieciowanie, które umożliwi przedsiębiorcom bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami samorządów. 

Wydarzenie zaplanowano w sali wielofunkcyjnej Ostrowieckiego Browaru Kultury. Przedsiębiorcy, którym zależy na korzystnych kontaktach i wiedzy o nadchodzących projektach, nie powinni tego przegapić. Do udziału zapraszają prezydenci miast Ostrowca Świętokrzyskiego, Starachowic i Skarżyska-Kamiennej - Artur Łakomiec, Marek Materek i Arkadiusz Bogucki.

 To idealna okazja do wymiany pomysłów i nawiązania owocnych relacji, które przyczynią się do wzrostu lokalnej gospodarki. Zapisy na wydarzenie trwają do 27 stycznia w Centrum Rozwoju Lokalnego.

 

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: alakTreść komentarza: Może by w szpitalu zaczęli odbierać telefony, na przykład w rejestracji do badania USG.Data dodania komentarza: 14.01.2026, 21:22Źródło komentarza: Rozmowy w NFZ. Zaległe płatności i oczekiwanie na ocenę kondycjiAutor komentarza: M.Treść komentarza: Zabytek, który nie jest Zabytkiem.... Brawo poprzednie i obecne władze miasta Co by tu jeszcze spie.......... co by tu jeszcze!!!Data dodania komentarza: 14.01.2026, 20:00Źródło komentarza: Młyn przy Wardyńskiego do rozbiórki? Decyzja do końca tygodniaAutor komentarza: MarysiTreść komentarza: Szanowna pani - pieczarki czyścimy, a nie dodajemy do potrawy brudne, z resztkami ziemi, czy nawozów.Data dodania komentarza: 14.01.2026, 08:52Źródło komentarza: Smaki Basi II - odc. 4 Rozgrzewająca zupa gulaszowaAutor komentarza: PRAWDATreść komentarza: NIC ZA DARMO ,POWINIEN KAŻDY ZAPRACOWAĆ NA WSZYSTKO,ROZDAWNICTWO I PÓŻNIEJ PODNOSZONE PODATKI ,WSZYSTKO DLA POPARCIA I GŁOSÓW ,EKONOMIA SIĘ KŁANIA ,ALE CÓŻ TO TYLKO OSTROWIECData dodania komentarza: 10.01.2026, 14:28Źródło komentarza: W Ostrowcu powstanie 90 mieszkań komunalnych przy ul. HubalczykówAutor komentarza: myślącyTreść komentarza: i tak wszystko będzie bankrutować bo koszty rosną oraz podatki od nieruchomości ,nic nasi politycy nie potrafią zrobić żeby kasa była tylko reklama nowej firmy bo przez kilka lat nie płaci podatku a my co roku podwyżki ,koniec inwestycji w tym mieścieData dodania komentarza: 5.01.2026, 18:10Źródło komentarza: Nowe wynagrodzenia 2026: kto zyskał, a kto musi liczyć koszty?Autor komentarza: SzajnaTreść komentarza: Oczywiście Niemcy kupią Celsę bo Tusk przy władzy.Data dodania komentarza: 3.01.2026, 16:47Źródło komentarza: Trzy firmy zainteresowane kupnem Celsa Huta Ostrowiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama