" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bałtów

Reklama
Ostatnie prace przy budowie wiaty w Skarbce
Ostatnie prace przy budowie wiaty w Skarbce

W miejscowości Skarbka wybudowana jest wiata na sprzęt wykorzystywany między innymi do utrzymania dróg. Inwestycja była możliwa do zrealizowania dzięki wsparciu finansowemu, które gmina Bałtów otrzymała ze środków rządowych.

15.05.2022 10:44
Ruszyły przygotowania do Święta Pszczoły
Ruszyły przygotowania do Święta Pszczoły

W tym roku w sierpniu już po raz 15. odbędzie się Świętokrzyskie Święto Pszczoły w Bałtowie. Wydarzenie łączy praktykę z nauką i stanowi prawdziwe święto polskiego pszczelarstwa.

06.05.2022 09:48    1
Obchody Święta Konstytucji ze strażackim akcentem
Obchody Święta Konstytucji ze strażackim akcentem

W Bałtowie obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w intencji Ojczyzny w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Bałtowie. Po nabożeństwie wójt Hubert Żądło i przewodniczący rady gminy, Henryk Cichocki oraz prezes OSP złożyli wiązankę kwiatów pod tablicą pamiątkową.

03.05.2022 11:50    2    3
Pracowity piątek radnych
Pracowity piątek radnych

W piątek, 29 kwietnia w Bałtowie odbyła się sesja Rady Gminy.

29.04.2022 11:19    1
W Bałtowie znają się na pożarach
W Bałtowie znają się na pożarach

Uczniowie z gminy Bałtów sprawdzili swoją wiedzę z zakresu pożarnictwa.

28.04.2022 16:46    1
Auto w rzece
Auto w rzece

​​​​​​​Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych było przyczyną dzisiejszego wypadku w Bałtowie. 

21.04.2022 15:05
Bałtowski Jarmark Wielkanocny 2022
Bałtowski Jarmark Wielkanocny 2022

Pisanki, stroiki, serwetki, ciasta i pasztety. To wszystko można było nabyć na Bałtowskim Jarmarku Wielkanocnym.

12.04.2022 15:00    2
Wójt Bałtowa życzy Wesołych Świąt
Wójt Bałtowa życzy Wesołych Świąt
11.04.2022 06:00    1
Palma- symbol Wielkanocy
Palma- symbol Wielkanocy

Kościół katolicki świętuje dziś Niedzielę Palmową, nazywaną też Niedzielą Męki Pańskiej. Ta szósta niedziela Wielkiego Postu rozpoczyna Wielki Tydzień – okres przygotowania duchowego do Wielkanocy.

10.04.2022 17:34    2
Bałtowski Jarmark Wielkanocny
Bałtowski Jarmark Wielkanocny

W niedzielę 10 kwietnia w Bałtowie odbędzie się Jarmark Wielkanocny.

08.04.2022 10:29
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama