Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ożarów

Drogi nie są najważniejsze
Drogi nie są najważniejsze

Włodarze gmin powiatu opatowskiego widzą potrzebę podnoszenia standardów życia mieszkańców swoich gmin. Tego oczekują od nich mieszkańcy. Już nie tylko dobra infrastruktura jest istotna.

18.02.2022 11:52
OŻARÓW | Ukradli panele fotowoltaiczne
OŻARÓW | Ukradli panele fotowoltaiczne

W Ożarowie, z terenu przy hydroforni zostały skradzione panele fotowoltaiczne.

11.02.2022 11:03    1
OPATÓW| Druhowie mają nowy zarząd
OPATÓW| Druhowie mają nowy zarząd

Druhowie z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie opatowskim wybrali nowe władze. Przez kolejne pięć lat Zarządem Powiatowym Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie opatowskim będzie kierował druh Marcin Majcher, burmistrz Ożarowa.

09.02.2022 20:08    1
OŻARÓW | Część urzędników pracuje w domu
OŻARÓW | Część urzędników pracuje w domu

Mieszkańcy gminy Ożarów, którzy muszą załatwić sprawę w urzędzie miasta, powinni pamiętać że część pracowników ożarowskiego magistratu jest na pracy zdalnej.

05.02.2022 17:15
OŻARÓW | Miliony na inwestycje
OŻARÓW | Miliony na inwestycje

Wiadomo, na jakie inwestycje w 2022 roku wyda pieniądze samorząd Ożarowa. Zaplanowano inwestycje drogowe, modernizacje dwóch oczyszczalni ścieków czy utworzenie kolejnych klubów seniora.

27.12.2021 11:35
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt
23.12.2021 18:50
OŻARÓW dostał pieniądze za popularyzację szczepień
OŻARÓW dostał pieniądze za popularyzację szczepień

Koło Gospodyń Wiejskich w Sobowie i jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymanówce odebrały od wojewody świętokrzyskiego nagrody pieniężne za udział w konkursie "Rosnąca odporność".

23.12.2021 12:39
OŻARÓW | Dwuosobowe mieszkanie treningowe czeka na lokatorów
OŻARÓW | Dwuosobowe mieszkanie treningowe czeka na lokatorów

Zrobienie zakupów, przygotowanie posiłku, załatwienie sprawy w urzędzie. Dla zdrowej osoby nie stanowi to żadnego problemu. Inaczej jest w przypadku osób niepełnosprawnych. Właśnie z myślą o tych mieszkańcach gminy Ożarów, które wymagających stałej opieki i pomocy w codziennych czynnościach powstało mieszkanie treningowe. 

14.12.2021 12:18    1
Znamy zwycięzców Rankingu Gmin Regionu Świętokrzyskiego
Znamy zwycięzców Rankingu Gmin Regionu Świętokrzyskiego

Która gmina ma najbardziej niekorzystny wskaźnik zadłużenia, a która może pochwalić się największymi dochodami własnymi? Dziś, 9 grudnia poznaliśmy wyniki rankingu świętokrzyskich gmin. Zestawienie przygotowało Świętokrzyskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Związek Miast i Gmin Województwa Świętokrzyskiego.

09.12.2021 16:55    4
OŻARÓW: Sięgają po pieniądze na fotowoltaikę
OŻARÓW: Sięgają po pieniądze na fotowoltaikę

Samorząd Ożarowa będzie składał wnioski do drugiej transzy Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".

30.11.2021 14:07    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAŹródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje obliczeAutor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaŹródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekŹródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: KarierowiczŹródło komentarza: P. Dasios: To jest szansa na zmianę polityki rządowejAutor komentarza: Regionalny patriotaTreść komentarza: Co za h... sra we własne gniazdo? Jeśli jesteś prawdziwym Rumkiem, to kochasz i dbasz o wszystko co iwańskie.Źródło komentarza: Rzucił kamieniem, nagrały go kamery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama