" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GAME OVER

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, w piątek (6 maja) zabezpieczyli 4 automaty, mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.
GAME OVER

Staszowscy policjanci zajmujący się na co dzień między innymi zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach w piątkowy wieczór prowadzili czynności w jednym z lokali na terenie Połańca. Mundurowi mieli podejrzenia, że odbywają się tam nielegalne gry hazardowe. Ich przypuszczenia były słuszne. W budynku znajdowały się 4 automaty mogące służyć do prowadzenia nielegalnego hazardu. Urządzenia zabezpieczone zostały przez funkcjonariuszy ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a także wysoka grzywna.

 


 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama