Odwołanie sobotniego meczu oznacza, że podopieczne Piotra Brodawki zakończyły ligowe zmagania w 2022 r. Siatkarki KSZO SMS w bieżącej kampanii rozegrały dziesięć spotkań, a ich bilans to sześć wygranych (raz po tie-breaku) i cztery przegrane (dwa razy po tie-breaku). Z 19. punktami na koncie zawodniczki z Ostrowca Świętokrzyskiego zajmują czwarte miejsce w tabeli, wyprzedzając o jedno „oczko” piąty UMKS Kęczanin Kęty. Trzy punkty traci do nich szósta Sandecja Poprad Stary Sącz.
Mecz w ostrowieckiej hali pomiędzy KSZO SMS i SMS PZPS II Szczyrk zostanie rozegrany już w nowym roku, a dokładnie w piątek, 20 stycznia.
Odwołano mecz siatkarek KSZO SMS
Zaplanowane na sobotę, 17 grudnia, ligowe spotkanie pomiędzy KSZO SMS i zespołem SMS PZPS II Szczyrk nie odbędzie się w tym terminie. Głównym powodem odwołania meczu były problemy zdrowotne zawodniczek z Ostrowca Świętokrzyskiego.
- Krzysztof Stawiarski
- 16.12.2022 11:55
Data dodania:
16.12.2022 11:55
Zobacz również
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
KOMENTARZE
Autor komentarza: prawdziwyTreść komentarza: chińczyk z kilińskiego wygra ,to pewneData dodania komentarza: 18.01.2026, 16:43Źródło komentarza: Rusza plebiscyt „Żelazne Skrzydła Biznesu” - zgłoszenia do 30 styczniaAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Bardzo dziękuję za zaproszenie🥰Data dodania komentarza: 17.01.2026, 08:26Źródło komentarza: M. Kłonica. Zlokalizowaliśmy coś, co chcemy zmienićAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Muzeum obchodzi 60 lat nie 65.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 23:13Źródło komentarza: Dr Andrzej Przychodni o jubileuszu ostrowieckiego muzeumAutor komentarza: alakTreść komentarza: Może by w szpitalu zaczęli odbierać telefony, na przykład w rejestracji do badania USG.Data dodania komentarza: 14.01.2026, 21:22Źródło komentarza: Rozmowy w NFZ. Zaległe płatności i oczekiwanie na ocenę kondycjiAutor komentarza: M.Treść komentarza: Zabytek, który nie jest Zabytkiem....
Brawo poprzednie i obecne władze miasta Co by tu jeszcze spie.......... co by tu jeszcze!!!Data dodania komentarza: 14.01.2026, 20:00Źródło komentarza: Młyn przy Wardyńskiego do rozbiórki? Decyzja do końca tygodniaAutor komentarza: MarysiTreść komentarza: Szanowna pani - pieczarki czyścimy, a nie dodajemy do potrawy brudne, z resztkami ziemi, czy nawozów.Data dodania komentarza: 14.01.2026, 08:52Źródło komentarza: Smaki Basi II - odc. 4 Rozgrzewająca zupa gulaszowa
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)



























































Napisz komentarz
Komentarze