„Promyk” nadziei na dzisiejsze zwycięstwo

  • 23.06.2021, 15:29
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Z podwórka na stadion, to marzenie nie jednego małego chłopca. Kto dziś nie chciałby być jak Lewandowski? W dniu w którym Polska reprezentacja powalczy o awans w Mistrzostwach Europy, w „Promyku” zorganizowano strefę kibica.

W „Promykowej Strefie Kibica” emocji nie brakowało.

Już od godziny 10:00 wprowadzamy dzieci w klimat piłkarskich emocji, każde dziecko przygotowało swoje transparenty i stroje reprezentacji.

- mówi Bożena Młynek, dyrektor Specjalnego Przedszkola i Szkoły „Promyk” w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Przygotowaliśmy różne gry i zabawy ruchowe. z piłką w roli głównej, oprócz tego zdrowy posiłek dla naszych małych kibiców i mamy nadzieje, że nas doping pomoże zwyciężyć naszym piłkarzom.

- dodaje Sandra Bogusz, wicedyrektor Specjalnego Przedszkola i Szkoły „Promyk” w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Każda forma aktywności zwłaszcza w placówkach integracyjnych wpisuje się w program edukacyjno-terapeutyczny, a baczne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości, dodatkowo uspołecznia już od najmłodszych lat. W biało-czerwonych barwach, z okrzykami do boju, Promyki zagrzewają Polską reprezentacje i entuzjastycznie witają wakacje, na które plan ułożyła już dyrekcja.

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe