Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Uczeń THM-u z wyróżnieniem od posła

  • 21.06.2019, 11:49
  • Katarzyna Kurek
Uczeń THM-u z wyróżnieniem od posła
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś poseł Andrzej Kryj nagrodził ucznia Zespołu Szkół Nr 3 - Jakuba Środonia, za liczne osiągnięcia w dziedzinie historii.

Jakub Środoń kilka dni temu zakończył klasę trzecią na profilu logistycznym w ostrowieckim THM-ie. Poza tym, że kształci się w kierunku technicznym to pasjonuje się historią. Jest finalistą Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Irenie Sendlerowej, który odbywał się w Łodzi pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej. Ponadto jest finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". 

Jakub po nagrodę książkową do biura poselskiego nie przyszedł sam. Towarzyszyła mu nauczycielka historii -  Małgorzata Wawrzkiewicz, która pomagała przygotowywać się nastolatkowi do konkursów i olimpiad. Był z nimi również dyrektor szkoły Czesław Golis. 

"Stawiamy na rzetelne przygotowanie w każdej dziedzinie życia i nauki, nie tylko tej technicznej. Cieszy nas to, że mimo uczęszczania do szkoły o takim profilu, mamy uczniów, którzy mają pasje i zainteresowania humanistyczne" - mówi dyrektor ZS Nr III, Czesław Golis

Poseł Andrzej Kryj podkreśla, że młodych i zdolnych trzeba doceniać i wyróżniać. Każde podsumowanie roku szkolnego daje mu możliwość wytypowania najlepszych i docenienia ich ciężkiej pracy i trudu włożonego w naukę. 

Relacja wideo już wkrótce.

Katarzyna Kurek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe