Służby wyjaśniają przyczyny zdarzenia. Jak poinformował nas oficer prasowy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, w budynku przebywały dwie osoby. Obie opuściły go jeszcze przed przyjazdem strażaków i nie odniosły obrażeń.
Do akcji zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, łącznie dziewięciu strażaków.

Napisz komentarz
Komentarze