Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Siatkówka kobiet

Pierwszy krok wykonany. KSZO SMS wygrał na inaugurację

W piątek (24 kwietnia) w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął się Turniej Półfinałowy o awans do I ligi w siatkówce kobiet. Rywalizują w nim cztery zespoły: KSZO SMS, Gedania Politechnika Gdańsk, MUKS SARI Żory i EASY WRAP Volley Kobyłka.
Pierwszy krok wykonany. KSZO SMS wygrał na inaugurację

Źródło: facebook.com/kszosms

Podziel się
Oceń

W pierwszym meczu turnieju KSZO SMS zmierzył się z Gedanią. Trzeba postawić sprawę jasno – Pomarańczowo-Czarne zagrały fantastycznie. Świetnie serwowały, były nieustępliwe w obronie i skuteczne w ataku. Najlepszą zawodniczką wybrano Aleksandrę Hochołowską. Przyjmująca ostrowieckiego zespołu zaczęła spotkanie w kwadracie dla rezerwowych, ale po wejściu na parkiet była niemal bezbłędna. Znacząco przyczyniła się do zwycięstwa KSZO 3:1 (25:21, 18:25, 25:17, 25:14).

Następnie do rywalizacji przystąpiły drużyny MUKS SARI Żory i EASY WRAP Volley Kobyłka. To spotkanie obfitowało w emocje, nie obyło się również bez sędziowskich kontrowersji. Obie ekipy dzielnie walczyły, a zwycięzcę musiał wyłonić tie-break. Ostatecznie triumf przypadł MUKS-owi (18:25, 25:23, 25:22, 18:25, 15:13). To spora niespodzianka, bo Volley zdecydowanie wygrał swoją grupę (drugą) sezonu zasadniczego, gromadząc jedenaście punktów przewagi nad drugim miejscem. Dla porównania, ekipa z Żor w grupie trzeciej uplasowała się na czwartej pozycji.

Dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania. O godz. 16:00 KSZO SMS podejmie EASY WRAP Volley Kobyłkę, natomiast o 18:30 MUKS SARI Żory zmierzy się z Gedanią Politechniką Gdańsk.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin .Treść komentarza: Tylko szkoda , ze te autobusy sa dostosowane do przewozu pseudo urzednikow do pseudo urzedow. Natomiast pozostali mieszkancy oraz gocie nadal musza korzystac z innego transportu, bo transport miejski nie jest dopasowany do realiow przyklad dojazd w niedziele na dworzec PKP na pociag do Krakowa o godz 5. Tak samo jest przy ostatnim poxiagu ze Skarrzyska trzeba w ciemnosci czekac na taksowke, bo autobusy juz nie jezdza.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:43Źródło komentarza: Jak odzyskać pasażerów? O promocji komunikacji miejskiejAutor komentarza: ***Treść komentarza: Daj spokój "czlowieku"!Data dodania komentarza: 23.04.2026, 04:29Źródło komentarza: Andrzej Kryj o nowym stowarzyszeniu premiera MorawieckiegoAutor komentarza: .Treść komentarza: Trzecia kadencja i starczy! Czas najwyższy na emeryturę !Data dodania komentarza: 22.04.2026, 16:16Źródło komentarza: Irena Renduda-Dudek o pracy radnychAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: MPK gdyby istniało to tak 70 lat. A MZK s p o to ile lat?Data dodania komentarza: 22.04.2026, 16:11Źródło komentarza: Pracownicy MZK będą świętowaćAutor komentarza: Wygnany OstrowczaninTreść komentarza: Tak wlasnie w Ostrowcu ludzie przy tzw"korycie" staja sie milionerami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 17:17Źródło komentarza: Jarosław Kateusz o historii i wyzwaniach dla MZKAutor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Swaidczy to tylko o tym, ze MZK wrocila do poczatku istnienia gdzie ten rozwoj panie preszesie, chyba nie ma sie czym chwalic?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 17:12Źródło komentarza: Jarosław Kateusz o historii i wyzwaniach dla MZK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama