Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

XI Bieg Papieski w Ćmielowie

27 września w Ćmielowie odbył się XI Bieg Papieski. Wydarzenie zgromadziło lokalnych i przyjezdnych biegaczy, podtrzymując sportową tradycję. W open zwyciężyła Jolanta Stal; w kategoriach wiekowych wyróżniono Andrzeja Partykę (M50), Małgorzatę Kaczmarczyk (K30-39) i Marzenę Niewójt (K40).
XI Bieg Papieski w Ćmielowie
fot. Powiat Ostrowiecki

XI Bieg Papieski - Ćmielów 2025 odbył się 27 września na Stadionie Leśnym w Ćmielowie. Podobnie jak w ostatnich edycjach, główną konkurencją był Bieg Główny na dystansie 10 km, który przyciągnął zarówno lokalnych biegaczy, jak i gości z dalszych miejscowości. 

Na podium w kategorii generalnej kobiet znalazła się Jolanta Stal, której wynik został wyróżniony w klasyfikacji open. Wyróżnienia w kategoriach wiekowych otrzymali: Andrzej Partyka (M50), Małgorzata Kaczmarczyk (K30-39) oraz Marzena Niewójt (K40). Te wyróżnienia podkreślają zróżnicowanie i siłę rywalizacji w poszczególnych grupach wiekowych, gdzie doświadczenie i systematyczny trening przynoszą wymierne efekty. 

Na podium XI Biegu Papieskiego stanęli Andrzej Starżyński (Końskowola | 00:32:15), Robert Majecki (Sandomierz | 00:36:24) i Marcin Wojtan (Wielka Wieś) oraz Dominika Łukasiewicz (Ostrowiec Świętokrzyski | 00:37:26), Kinga Myśliwska (Ostrowiec Świętokrzyski | 00:39:51) i Jolanta Stalowska (Gromadzice | 00:45:41).

W 10-kilometrowym biegu wzięło udział 86 osób. W marszu Nordic Walking uczestniczyło 23 osoby, a zwyciężyli Paweł Heda (Nietulisko Duże | 00:32:02) i Ewelina Zając (Ćmielów | 00:32:20).

Obecność tzawodników świadczy o zaangażowaniu lokalnej społeczności biegowej oraz o rosnącym zainteresowaniu imprezą, która stała się stałym punktem kalendarza sportowego regionu. XI edycja Biegu Papieskiego potwierdziła kontynuację tradycji i sportowego ducha wydarzenia. 

Organizatorzy i uczestnicy po raz kolejny pokazali, że Ćmielów potrafi stworzyć atmosferę sprzyjającą współzawodnictwu i integracji biegowej społeczności. Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników biegu — ich udział i determinacja były najważniejszymi elementami tej edycji.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianekAutor komentarza: WSTYDTreść komentarza: ZA GÓRCZYŃSKIEGO BYŁ SPOKÓJ I NISKIE PODATKI A TERAZ ???Data dodania komentarza: 1.12.2025, 19:33Źródło komentarza: Rada Miasta wprowadza Strefę Płatnego Parkowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama