Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

OSTROWIEC | Uśmiech na wakacje. Dentobus w trasie

W miesiącu lipcu dzieci i młodzież mogą skorzystać z bezpłatnej opieki dentystycznej. Dentobus zawitał do Ostrowca Świętokrzyskiego.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Dentobus to nowoczesny mobilny gabinet dentystyczny, wyposażony w nowoczesny fotel dentystyczny, sprzęt do diagnostyki RTG, narzędzia do leczenia zębów,
systemy do sterylizacji oraz w wykwalifikowany zespół: lekarz dentysta i asystentka stomatologiczna.  Leczenie w nim jest bezpłatne. 

W Ostrowcu Świętokrzyskim mobilny gabinet stomatologiczny zaparkuje przy czterech placówkach oświatowych.  W dniach 8, 9, 10, 11 lipca Dentobus zatrzyma się przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5, w osiedlu Ogrody. Program realizowany jest w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia przy współpracy z gminą Ostrowiec Świętokrzyski.

W mobilnym gabinecie stomatologicznym dzieci  mogą dokonać  przeglądu dentystycznego, ustalić plan leczenia, lakowanie zębów, fluoryzację a nawet wykonać zdjęcia RTG. Zachęcamy Dentobus będzie u nas przez cały lipiec

-mówi Katarzyna Piętos, wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.

 

HARMONOGRAM DENTOBUSA W LIPCU 2025 

8,9,10,11.07.2025 r. - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5  os. Ogrody 20

14-15.07.2025 r. - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9  ul. Niewiadoma 19

25 i 28.07.2025 r. - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14  os. Stawki 35

31.07.2025 r. - Publiczne Przedszkole nr 16 os. Pułanki 6

W godzinach 9:00-14:00

Na leczenie należy zapisać się telefonicznie : 575-211-397 

 

 

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaśTreść komentarza: Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził mów za siebie geniuszuData dodania komentarza: 28.01.2026, 07:31Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: annaTreść komentarza: Wójcie wprost przeciwnie z tym wsłuchiwaniem. Jednym pan wykonał oświetlenie uliczne co 50 metrów a od innych wymagał by wyrazili zgodę na postawienie słupa lampy ulicznej w pasie drogowym należącym do Gminy który bezpośrednio sąsiaduje z tymi działkami. Jedni mogą mieć całe ulice oświetlone a inni długie nieoświetlone ulice od lat. Myślę jak i wielu innych mieszkańców że pana kadencja trwa za zbyt długo.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:11Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: JmTreść komentarza: Będą nowe przystanki więc nie warto inwestować w stare.j.m.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 13:09Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: rozdawnictwoTreść komentarza: upchacie pisiorów i tylko tyleData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:54Źródło komentarza: Budynek po banku zmieni właściciela. Radni zgodzili się na kupnoAutor komentarza: lenistwoTreść komentarza: młody człowieku zerknij w lustro bo to jest straszne co z sobą robiszData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:50Źródło komentarza: M. Gębura. Chcę wycisnąć 200 kilogramówAutor komentarza: ?Treść komentarza: Wójcie! A szyby na przystankach autobusowych( zielonych) w gminie Bodzechów to kto ma wstawić?! Ile razy można o to prosić? Zima a szyb jak nie było tak nie ma. Coś kiepski słuch w to wsłuchiwanie macie.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 05:48Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysły
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama