Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 00:51
Reklama

Taekwondocy obchodzili jubileusz. 10 lat OSTO

Od dziesięciu lat wychowują przez sport, kształtując charakter młodych ludzi i ucząc ich sztuki życia. W tym czasie przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego przewinęło się ok. tysiąca zawodników.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

Dekadę OSTO uroczyście podsumowano 13 czerwca. Spotkanie było doskonałą okazją do podziękowań, wzruszeń, ale również do prezentacji umiejętności zawodników. Pokazy młodych taekwondoków z dumą obserwowali ich rodzice oraz zaproszeni goście. 

W trakcie tych dziesięciu lat były chwile smutku, ale były również momenty pełne radości. Te dzieci dorastały razem z nami, osiągały sukcesy, nawet takie jak mistrzostwa Polski

– wspomina Piotr Czaja, trener OSTO. 

Sukces nie zawsze oznacza medal. Chętnych jest wielu, a miejsc na podium tylko trzy. Warto jednak trenować, bo triumf na ważnych zawodach, bez wątpienia będzie niesamowitym przeżyciem dla tych młodych ludzi. Taki sukces ma na swoim koncie Elena Koczajewska, tegoroczna mistrzyni Polski Młodzików w kategorii do 30. kg. 

Podczas Mistrzostw Polski wygrałam trzy pojedynki. Moje przeciwniczki stawiały opór, ale nie były aż tak mocne jak ja 

– mówi Elena Koczajewska

Przy dziesięcioleciu OSTO nie sposób nie wspomnieć o imprezach, organizowanych przez to stowarzyszenie. Świętokrzyska Olimpiada Taekwondo oraz Baba Jaga Cup to wydarzenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Każda edycja sprowadza do Ostrowca kilkuset zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski. 

Ta dekada była dla nas bardzo intensywna, bardzo pracowita, ale również bardzo satysfakcjonująca. Przed nami kolejne dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści lat. Będziemy to robić dopóki starczy nam sił i zdrowia 

– zapowiada Wioletta Walerowicz, prezes OSTO. 

Trenerom i zawodnikom OSTO życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów i niekończącej się pasji do sportu. 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama