Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gwiazdy zagrały przy Świętokrzyskiej

Po raz dziesiąty rozegrano Turniej Piłki Nożnej „Piłkarski Dzień Niepodległości”. W rywalizacji seniorów wzięło udział osiem zespołów. Swoje umiejętności zaprezentowali również najmłodsi.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Miłośnicy sportu, którzy 10 listopada zjawili się w hali MOSiR-u zobaczyli w akcji takich zawodników jak Łukasz Garguła, Mariusz Ujek, Marek Sokołowski, Dariusz Pietrasiak czy Tomasz Brzyski. Po końcowy triumf sięgnęli Oldboys Lublin, którzy w finale po rzutach karnych pokonali Gwiazdy Ekstraklasy 2. Na najmniejszym stopniu podium uplasowali się organizatorzy całego wydarzenia, czyli KSZO Oldboys. Czwarta pozycja przypadła Drużynie Ignasia.

Mam nadzieję, że będzie dobra zabawa - takie mamy nastawienie. Przede wszystkim chodzi o to, żeby spotkać się z zawodnikami, z którymi kiedyś dzieliliśmy boisko. Cieszę się, że biorę udział w tym turnieju 

- mówił jeszcze przed pierwszym meczem, Łukasz Garguła z Gwiazd Ekstraklasy 2. 

Przyznano nagrody indywidualne - królem strzelców został Tomasz Brzyski (Oldboys Lublin), najlepszym bramkarzem wybrano Kamila Chadałę (KSZO Oldboys), a tytuł MVP turnieju powędrował do Rafała Niżnika z Gwiazd Ekstraklasy 2. 

10. Turniej Piłki Nożnej „Piłkarski Dzień Niepodległości” to nie tylko rywalizacja sportowa. W trakcie wydarzenia licytowano piłkarskie koszulki. Dochód zostanie przeznaczony na zbiórkę dla 16-letniego Dawida. Podopieczny Fundacji „Bo w Nas jest Moc” choruje na nowotwór złośliwy mózgu.

Pomagamy jak tylko możemy, chcemy pomóc temu chłopczykowi. Będziemy zbierać pieniądze na ten szczytny cel i mam nadzieję, że zbierzemy zadowalającą kwotę 

- mówi Marcin Wróbel ze Stowarzyszenia Oldboys KSZO. 

Podczas turnieju mecze rozegrali również najmłodsi adepci futbolu z lokalnych akademii piłkarskich. Wzorem seniorów, dzieci dały z siebie wszystko i rywalizowały w duchu fair play.   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Jak odsetki w takim przypadku są wstrzyameneData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:56Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama