Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Świetlice są potrzebne. Samorząd chce sięgać po kolejne środki na ten cel

5 kwietnia w Tarłowie podpisano umowy na realizację zadania: „Budowa ,przebudowa i termomodernizacja budynków świetlic wiejskich na terenie Gminy Tarłów” część 1 Budowa budynków: Bronisławów, Wólka Lipowa, Potoczek oraz część 2 : Przebudowa budynków: Tarłów, Ciszyca Górna, Janów, Hermanów, Ciszyca Kolonia (sołectwo Leśne Chałupy).
Świetlice są potrzebne. Samorząd chce sięgać po kolejne środki na ten cel

Źródło: fot. facebook.com/GminaTarłów

Podziel się
Oceń

 

Gmina Tarłów widząc aktywność społeczną mieszkańców, chęć integracji i kultywowania tradycji oraz dziedzictwa kulturowego dołoży wszelkich starań, aby pozyskać kolejne środki finansowe zarówno krajowe jak i unijne, aby kolejne świetlice wiejskie na terenie naszej Gminy zostały wyremontowane  

- informuje wójt Tomasz Kamiński.

 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama