Koncerty z okazji Dnia Kobiet to stała pozycja w kalendarzu wydarzeń kulturalnych. Organizatorami są Miejskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim. Każdego roku frekwencja jest imponująca. W tym roku hala wypełniona była po brzegi. Andrzej Piaseczny zaśpiewał swoje największe przeboje. Pomogła mu publiczność, która teksty utworów znała doskonale. Jak przystało na koncert okolicznościowy, nie mogło zabraknąć życzeń dla pań, które złożył wiceprezydent miasta, Artur Łakomiec.
Andrzej Piaseczny zaśpiewał dla pań
Największe przeboje Andrzeja Piasecznego usłyszała publiczność podczas koncertu w hali sportowo-widowiskowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, który zadedykowano przede wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet.
- Krzysztof Stawiarski
- 11.03.2024 13:47
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
11.03.2024 13:47
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaśTreść komentarza: Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził mów za siebie geniuszuData dodania komentarza: 28.01.2026, 07:31Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: annaTreść komentarza: Wójcie wprost przeciwnie z tym wsłuchiwaniem. Jednym pan wykonał oświetlenie uliczne co 50 metrów a od innych wymagał by wyrazili zgodę na postawienie słupa lampy ulicznej w pasie drogowym należącym do Gminy który bezpośrednio sąsiaduje z tymi działkami. Jedni mogą mieć całe ulice oświetlone a inni długie nieoświetlone ulice od lat. Myślę jak i wielu innych mieszkańców że pana kadencja trwa za zbyt długo.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:11Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: JmTreść komentarza: Będą nowe przystanki więc nie warto inwestować w stare.j.m.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 13:09Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: rozdawnictwoTreść komentarza: upchacie pisiorów i tylko tyleData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:54Źródło komentarza: Budynek po banku zmieni właściciela. Radni zgodzili się na kupnoAutor komentarza: lenistwoTreść komentarza: młody człowieku zerknij w lustro bo to jest straszne co z sobą robiszData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:50Źródło komentarza: M. Gębura. Chcę wycisnąć 200 kilogramówAutor komentarza: ?Treść komentarza: Wójcie! A szyby na przystankach autobusowych( zielonych) w gminie Bodzechów to kto ma wstawić?! Ile razy można o to prosić? Zima a szyb jak nie było tak nie ma.
Coś kiepski słuch w to wsłuchiwanie macie.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 05:48Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysły
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć



























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)



































































Napisz komentarz
Komentarze