Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kobieta zginęła pod kołami ciężarówki [aktualizacja]

1 sierpnia chwilę po godzinie 14:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce na jednym z przejść dla pieszych przy skrzyżowaniu Alei 3-go Maja i ulicy Kościelnej, doszło tam do śmiertelnego potrącenia przez ciężarówkę 58-letniej kobiety z Ostrowca Świętokrzyskiego. Kobieta w wyniku obrażeń ciała zginęła na miejscu. Ciężarówkę prowadził 22-letni mężczyzna, posiadający wszystkie uprawnienia. W jego krwi nie wykryto obecności narkotyków i alkoholu.

Na chwilę obecną prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia faktycznego przebiegu tego zdarzenia.   

Funkcjonariusze policji apelują, aby pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych.  


Wypadek na Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim /fot. Lokalna.TV
Wypadek na Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim /fot. Lokalna.TV

Wypadek na Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim /fot. Lokalna.TV
Wypadek na Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim /fot. Lokalna.TV


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAData dodania komentarza: 13.08.2022, 12:47Źródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje oblicze A Autor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaData dodania komentarza: 13.08.2022, 11:49Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:30Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:25Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:20Źródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:58Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama