Dzieci i młodzież mają wolne, ale wakacji nie mają dobre wychowanie i maniery. Tego dotyczyły dzisiejsze warsztaty, na które zaprosili pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Warsztaty w bibliotece odbyły się w ramach cyklu „Książka pod Chmurką”, niestety przez kapryśną pogodę musiały być zorganizowane we wnętrzach biblioteki.
Dzisiejsze spotkanie to nie jedyne jakie zaplanowali bibliotekarze. Z propozycji Miejskiej Biblioteki Publicznej może skorzystać każdy, zatem warto zarezerwować sobie czas żeby wstąpić do Ostrowieckiego Browaru Kultury, o tym co będzie się działo napisały na swoich stronach internetowych poszczególnych instytucji.
Zobacz również: OSTROWIEC | Kulturalnie, artystycznie, muzycznie na wakacje


































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze