Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sołtysi zjechali do Wąchocka | Grażyna Gąsior Sołtysem Roku

Grażyna Gąsior, sołtys sołectwa Michałów w gminie Bałtów otrzymała tytuł Sołtysa Gminy Bałtów Roku podczas XXVI Zjazdu Sołtysów Ziemi Kieleckiej w Wąchocku.
Sołtysi zjechali do Wąchocka | Grażyna Gąsior Sołtysem Roku
G. Gąsior i wójt H. Żądło przy pomniku sołtysa w Wąchocku / zdj.prywatne

W dniach 25-26 czerwca w Wąchocku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się Zjazd Sołtysów Ziemi Kieleckiej. Sołtysi z regionu już od 26 lat zjeżdżają właśnie do Wąchocka, by świętować i wymieniać się doświadczeniami. To również okazja do wręczenia wyróżnień najlepszym gospodarzom wsi za ich prace na rzecz lokalnych społeczności. W tym roku jedno z wyróżnień pojechało do gminy Bałtów. 
Tytuł Sołtysa Roku otrzymała Grażyna Gąsior, która od 2019 roku jest gospodarzem sołectwa Michałów. To najmniejsze sołectwo w gminie Bałtów, które zamieszkuje około 200 osób. 

 

Wręczenie pucharu Grażynie Gąsior / zdj.prywatne 

 

Podczas  XXVI Zjazdu Sołtysów Ziemi Kieleckiej w Wąchocku, posłanka Agata Wojtyszek odczytała list jaki do sołtysów skierował wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi, Henryk Kowalczyk. Uczestnicy spotkania,  pod tablicą upamiętniającą Feliksa Januchtę, który przez 25 lat przewodniczył stowarzyszeniu złożyli kwiaty.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAData dodania komentarza: 13.08.2022, 12:47Źródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje oblicze A Autor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaData dodania komentarza: 13.08.2022, 11:49Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:30Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:25Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:20Źródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:58Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama