Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Droga w Nowej Dębowej Woli w przebudowie

Rozpoczął się remont drogi powiatowej w Nowej Dębowej Woli. Odcinek o długości 2,5 km będzie oddany do użytku we wrześniu.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń


Droga w Nowej Dębowej Woli stanowi doskonały skrót komunikacyjny między gminą Bodzechów, a gminą Kunów.  Ze względu na swoje położenie, to trasa często odwiedzana przez rowerzystów. Jednak brak pobocza oraz zły stan techniczny nawierzchni sprawiały, że przejazd trasą nie należał do najbezpieczniejszych. Za kilka tygodni to się zmieni.    

W poniedziałek, 20 czerwca rozpoczął się remont drogi, od skrzyżowania z drogą powiatową relacji z Ostrowca Świętokrzyskiego do Sienna. W ramach zadania zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6,3 m, obustronne pobocza z kruszywa o szerokości 0,75 m każde oraz remont istniejących zjazdów.

-wymienia Tomasz Mroczek, naczelnik Wydziału Infrastruktury i Rozwoju Powiatu w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Poprawa standardów i bezpieczeństwa na tym odcinku to koszt ponad 2,6 mln złotych. Z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych  powiat otrzymał 2,1 mln złotych.  Pozostała kwota została podzielona po połowie między samorząd powiatowy i gminę Bodzechów. 


Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: whiskasTreść komentarza: "Wróbel i kot" Czarny kot Psot wlazł na wysoki płot Wolno przechadza się po żerdzi "Ale nudy" - stanowczo stwierdził Grzbiet wygina i o żerdź ostrzy pazury "Miaaał! Widzę wszystko z tej góry. Ale nic ciekawego nie widzę. O! Tam mała mysz! Ale myszy nie łapię, Bo się ich brzydzę." Na gałęzi wróbel ćwierka i ćwierka Kot Psot spogląda na wróbelka A wróbel na to: " - Co tak nerwowo kocie łazisz po płocie? - Ja chcę się wróblu w coś pobawić. - odparł kot - Ćwir! Ćwir! Ty kocie chcesz się pobawić? A może chcesz coś zjeść? No to uciekam. Cześć! - Zaczekaj wróblu! Nie uciekaj! Ja Ciebie nie zjem. Przyrzekam! - Oj! Kłamiesz kocie Psocie. Ja odlatuję, bo zbyt nerwowo łazisz po tym płocie. - Miaaał! Ja tylko na zabawę ochotę żem miał."Data dodania komentarza: 06.10.2022, 00:23Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: GuruTreść komentarza: To ze osm go sprzedaje to skandal stulecia..jak oni reprezentują mieszkancowData dodania komentarza: 05.10.2022, 22:33Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: A zdjęcie reklamujące dni muzyki z ostatniego koncertu na Piaskach. Muzyczne Wieczory mają jednak swój styl i poziom. Trzeba uczyć się od najlepszych. Dobry macie wzór.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 22:24Źródło komentarza: Przed nami weekend dla melomanówAutor komentarza: Kot "Stalin."Treść komentarza: Za to mamy pomnik Wojtyły na Kościelnej.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 19:11Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: dsgdfgTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7149479Data dodania komentarza: 05.10.2022, 18:19Źródło komentarza: Za nami DNI OSTROWCA 2022Autor komentarza: ...___Treść komentarza: Panie Prezesie daj pan spokój! NaprawdęData dodania komentarza: 05.10.2022, 17:53Źródło komentarza: Kłopoty mieszkańców z parkingiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama