Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prezydium Rady Powiatu Opatowskiego w pełnym składzie

Agnieszka Łuba-Mendyk, reprezentująca Projekt Świętokrzyskie w Radzie Powiatu Opatowskiego, została wybrana na funkcję wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Opatowskiego.
Prezydium Rady Powiatu Opatowskiego w pełnym składzie
Agnieszka Łuba-Mendyk ( druga z lewej ) została wybrana na funkcję wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Opatowskiego

W poniedziałek, 20 czerwca zebrała się w trybie nadzwyczajnym Rada Powiatu Opatowskiego. Jednym z punktów sesji był wybór wiceprzewodniczącego Rady Powiatu. Uzupełnienie prezydium było konieczne, ponieważ po wyborze Bożeny Kornackiej na przewodniczącą Rady Powiatu, był wakat.  
Radni na wiceprzewodniczącą wybrali radną Agnieszkę Łubę-Mendyk, reprezentującą Projekt Świętokrzyskie. Za jej kandydaturą głosowało 12 radnych, 5 wstrzymało się od głosu.

Agnieszka Łuba-Mendyk jest radną z gminy Wojciechowice. W Urzędzie Gminy w Wojciechowicach jest sekretarzem. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama