Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przyjaciele Niebieskiego Jeżyka wystartowali z pomocą

21 maja na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się „Piknik sportowo-integracyjny z Niebieskim Jeżykiem”. Organizatorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Niepełnosprawnościami „Niebieski Jeżyk” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Ładuję odtwarzacz...

Każdy, kto w sobotnie dopołudnie przyszedł na Gutwin znalazł coś dla siebie.  Były między innymi biegi, marsz nordic walking i jazda na rowerze. Opłaty startowe (cegiełki), organizatorzy przeznaczą na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówka obejmuje kształceniem i wychowaniem dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach edukacyjnych, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, niepełnosprawnościami sprzężonymi, w tym z autyzmem, zespołem Aspergera.

 „Piknik sportowo-integracyjny z Niebieskim Jeżykiem” patronatem medialnym objęła LOKALNA.TV.  W wydarzenie aktywnie włączyli się członkowie Stowarzyszeń OSTROWER i OSTROBIEC, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski oraz harcerze.

 


 

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama