Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Posłuchaj babci. Mentoring to ogromna szansa dla dzieci

Trzy szkoły podstawowe z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego biorą udział w drugiej edycji projektu „Czwarty Wymiar Mentoringu”.
Ładuję odtwarzacz...

Czas dorastania, poznawania przez dzieci i młodzież świata jest trudny, zarówno dla samej młodzieży jak i rodziców, wychowanie dziecka do łatwych nie należy. Bbardzo ważnym elementem jest wsparcie w wychowaniu młodego człowieka. Seniorzy, babcie, dziadkowie przez swoje doświadczenia życiowe są bardzo cennymi skarbnicami wiedzy, służą pomocą i dają wsparcie, dzięki nim dzieci uczą się szacunku, empatii, a także rozwijają swoje pasje i zainteresowania i na tym najbardziej zależy twórcom projektu Czwarty Wymiar Mentoringu. Współpraca z młodzieżą, wspieranie jej, pomoc w poznawaniu świata motywuje seniorów i daje im motor napędowy do dalszej pracy. Ten projekt ma zwrócić uwagę na potrzeby dzieci i młodzieży, po pierwszej edycji przyszedł czas na drugą, a mentorzy liczą na to, że zachęcą innych do podjęcia podobnych działań

Projekt „Czwarty Wymiar Mentoringu” realizowany przez Stowarzyszenie Przestrzeń Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych PISK potrwa do końca sierpnia bieżącego roku. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama