Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Matematyka po angielsku na międzyszkolnym konkursie

Maj to miesiąc, w którym egzamin dojrzałości zdają absolwenci szkół średnich. Ich młodsi koledzy szlifują formę w konkursach przedmiotowych. Jednym z takich konkursów był „Maths & English – My Passion”, w którym udział wzięli uczniowie klas VIII szkół podstawowych.
Ładuję odtwarzacz...

Celem konkursu łączącego matematykę z językiem angielskim jest przede wszystkim zdobycie umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym w tak trudnym przedmiocie jakim jest matematyka. W finałowym etapie udział wzięło dziesięcioro uczestników. Pierwsze miejsce przypadło Marii Olech z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, której praca okazała się bezbłędna.

- Jestem bardzo zadowolona, mam świetną panią od angielskiego i świetną panią od matematyki, dlatego byłam bardzo dobrze przygotowana - mówi Maria.

„Maths & English – My Passion” został wpisany na listę konkursów kuratoryjnych. Oznacza to, że laureatom tego konkursu zostaną przyznane dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.  

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama