Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie Samochodówki ekspertami od normalizacji

Uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim zwyciężyli IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Normalizacyjnej.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

Uczniowie z ostrowieckiej Samochodówki wzięli udział  w zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach, pod honorowym patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w Warszawie, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Starosty Powiatu Starachowickiego, konkursie wiedzy normalizacyjnej.

Drużyna z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim została zwycięzcą tej edycji konkursu. Indywidualnie wygrał Michał Zając – uczęszczający do tej szkoły. Także na drugim i piątym miejscu znaleźli się uczniowie Samochodówki - Szymon Stojek i Michał Oksiński.

[zdjęcia od uczestników konkursu]

 

Konkurs miał na celu przybliżenie świętokrzyskiej społeczności szkolnej zagadnień związanych z normalizacją. Pojęcie to ma bardzo szerokie zastosowanie w rozwiązaniach techniczno–technologicznych we wszystkich gałęziach przemysłu zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach UE.

Finał konkursu odbył się w obecności Ewy Zielińskiej - zastępcy prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w Warszawie,  Zygmunta Niechody - doradcy prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w  Warszawie, p. Pawła Górskiego - kierownika działu edukacji normalizacyjnej w Warszawie, a także wicestarosty Dariusza Dąbrowskiego. Zmagania uczniów oceniała komisja złożona z opiekunów drużyn, której przewodził Paweł Górski. Poziom był bardzo wysoki, o czym świadczyła konieczność rozegrania aż dwóch dogrywek.  


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pacjent Treść komentarza: zamiast słuchać kogoś za pieniądze to może PREZYDENT SPRAWDZI ILE SIĘ CZEKA NA WIZYTĘ U NP.KARDIOLOGA ,NA WYZNACZENIE TEMINU WIZYTY KILKA MIESIĘCY A WIZYTA NAWET NIE MYŚLĘ ,a nie słuchanie jak nikt nie leczy tylko doi kasę Data dodania komentarza: 3.08.2026, 17:09 Źródło komentarza: IV Spotkanie Profilaktyki Zdrowotnej – dlaczego warto przyjść? Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: Budżet Obywatelski . Ściema! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 09:02 Źródło komentarza: Nowe nagłośnienie na stadionie KSZO Autor komentarza: xxxxx ukruf Treść komentarza: niech się lepiej zabiorą za banderowców z upadliny Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:18 Źródło komentarza: Drogówka podsumowała akcję „Hulajnoga” Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Proponuje przejzec wyksztalcenie pseudo urzednikow zatrudnionych przez kolegow ktorych pracodawca sa mieszkancy Ostrowca. Jestem w 100% pewny , ze ta urzednicza elita ostrowiecka ze swoim uzyskanym uczciwie wyksztalceniem w wiekszosci zajmie oferowane miejsca pracyNato.ist zwolnione miejsca pracy nalezy obsadzic wedlug uczciwych kryteriow Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:49 Źródło komentarza: Aktualne oferty pracy Autor komentarza: M. Treść komentarza: Nadwyżka ? Jubileusz? Duże premie dla zarządu Data dodania komentarza: 24.07.2026, 08:06 Źródło komentarza: Remonty, nowy parking i przygotowania do jubileuszu Autor komentarza: prawda Treść komentarza: Opatów szpital się rozwija a u nas ? Kiedy pokarzecie pensje lekarzy i dyrekcji szpitala? wiem ,że też to mln i kilka etatów Data dodania komentarza: 22.07.2026, 19:35 Źródło komentarza: Nowoczesny ZOL już otwarty
Reklama
Napisz do nas
Reklama