„Woda 2020” pod takim kryptonimem odbyły się ćwiczenia powiatowe straży pożarnej. W tym roku w zupełnie innej formie. W latach ubiegłych manewry miały zdecydowanie większy zasięg, zdecydowanie więcej służb brało w nich udział. Strażacy ćwiczą regularnie, w rocznych planach aktywizacji zawodowej zawarte są najważniejsze pozoracje i szkolenia. W czasie pandemii koronawirusa manewry są zdecydowanie trudniejsze, jednak nie zapominajmy o codziennej służbie strażaków, gdzie muszą zachować szczególne środki ostrożności.
Tegoroczne ćwiczenia powiatowe odbyły się na terenie zbiornika retencyjnego „Topiołki” w gminie Ćmielów. Brały w nich udział dwie jednostki straży pożarnej i Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża.
















































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze