Ostrowieckie Stowarzyszenie „Pozytywnie Zakręceni” przygotowało wyjątkową inicjatywę a dokładnie Grę Terenową (Nie)Pełnosprawni. W organizację gry zaangażowało się mnóstwo osób, wolontariuszy i przyjaciół Ostrowieckiego Stowarzyszenia „Pozytywnie Zakręceni”. Ulicami miasta Ostrowca, po najważniejszych historycznych miejscach spacerowali uczestnicy gry, na każdym punkcie kontrolnym mieli ciekawe zadania do wykonania. Swoją fachową wiedzą z zakresu historii organizatorów wspierał Zbigniew Pękala, który docenia takie pomysły. Wydarzenie zakończyło się integracyjnym ogniskiem na terenie Szkoły Podstawowej w Częstocicach, dzięki współpracy Stowarzyszenia z dyrekcją placówki.
Osoby niepełnosprawne w życiu codziennym muszą liczyć się z wieloma trudnościami, każda inicjatywa, która pozwala na to aby niepełnosprawni mogli wyjść z domu, aktywizować się społecznie i kulturalnie jest bardzo cenna.
Uczestnikami gry były osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami, dlatego też organizatorzy zadbali m.in. o pomoc dla osób niedosłyszących. Ostrowieckie Stowarzyszenie „Pozytywnie Zakręceni” już teraz planuje kolejne, wartościowe wydarzenia i inicjatywy.
Reklama
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
25.08.2020 13:29
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: M.Treść komentarza: Pała i wąskie drzwi. Naprzód! Jedyne lekarstwo!Data dodania komentarza: 29.03.2026, 17:31Źródło komentarza: Nerwowe derby. Interweniowała policjaAutor komentarza: prawdziwy kibicTreść komentarza: kibole to nie kibice ,wstyd po meczu i kary dla klubu za naćpanych gówniarzy,20 lat więzienia i problem zniknie,karać ,karać i jeszcze raz karać ,dlatego nie chodzę na to widowisko i przekleństwa ,do pracy pogonić leniData dodania komentarza: 29.03.2026, 09:18Źródło komentarza: KSZO kontra STAR: już dziś sportowa walka i ogromne emocje na trybunachAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Drużyna Brawo👏. Kibole dno!!!Data dodania komentarza: 29.03.2026, 08:15Źródło komentarza: KSZO zdobył Starachowice! Cztery gole i zwycięstwo w derbachAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: Kibole! Dno!#🤑Data dodania komentarza: 29.03.2026, 01:54Źródło komentarza: KSZO zdobył Starachowice! Cztery gole i zwycięstwo w derbachAutor komentarza: ***Treść komentarza: Tylko KSZO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2026, 18:33Źródło komentarza: KSZO kontra STAR: już dziś sportowa walka i ogromne emocje na trybunachAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: 16 lat! 16 lat tyle czasu Tak się myśli i robi w Ostrowcu Świętokrzyskim!🤣Data dodania komentarza: 28.03.2026, 05:22Źródło komentarza: Po 16 latach przesunięcie przejścia ma zakończyć niebezpieczny wyjazd z parkingu
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć
Reklama









































































































Napisz komentarz
Komentarze