Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poetycki misz masz

Podziel się
Oceń

W piątek na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury odbył się poetycki misz masz "Jestem Julią..." w wykonaniu Teatru Teorikon i Teatru Doraźnego.
Wystąpili: 
Kuba Kozakiewicz,
Piotr Adamczyk,
Aleksandra Górniak,
Bartek Kotkowski,
Julia Gawrońska,
Agnieszka Kozieł,
Krzysztof Maj,
Bożena Gniazdowska, 
Julia Żywólko,
Oliwia Sadłos,
Gabriela Krycia,
Milena Szczygieł. 

Artystów przygotowały Elżbieta Baran i Urszula Bilska.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama