Z przykrością informujemy o 14. zgonie – to 69-letnia kobieta, mieszkanka powiatu ostrowieckiego, która miała choroby współistniejące i w ostatnim czasie była hospitalizowana w jednoimiennym szpitalu w Starachowicach. To 14 zgon osoby z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 w Świętokrzyskiem.
- informuje Ewa Łukomska rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego.
Według dzisiejszego raportu kolejnych 11 osób (dziesięć z powiatu kieleckiego i 1 z powiatu kazimierskiego) pokonało chorobę.
Aktualnie na terenie województwa świętokrzyskiego: 91 osób jest hospitalizowanych, 3478 osób jest poddanych kwarantannie, 28 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 337 zachorowań na COVID-19, w tym 14 zgonów oraz 193 ozdrowienia.
Jak podaje Ministerstwo Zdrowia łącznie w Polsce do tej pory odnotowano 17 tys. 469 przypadków zakażeń koronawirusem. Zmarło 869 osób. Dziś wg raportu z godziny 10.00 potwierdzono kolejnych 265 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej , bo aż 209 w województwie śląskim.































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)























































Napisz komentarz
Komentarze