Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

? Koronawirus na stacji dializ w ostrowieckim szpitalu

Potwierdzono zakażenie COVID -19 u 4 osób. Dwie osoby to pacjenci korzystający ze stacji dializ przy oddziale wewnętrznym II w ostrowieckim szpitalu a dwie osoby to personel. [zobacz wideo]
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Jak udało nam się ustalić, wyniki 5 osób, w tym kierowcy, który dowoził chorych na dializy są niejednoznaczne (wątpliwe) i zostaną powtórzone. Oddział wewnętrzny II, przy którym organizacyjnie funkcjonuje stacja dializ został zamknięty,  ale ze względu na specyfikę i brak możliwości odsyłania pacjentów, stacja dializ nie może zostać zamknięta. Dr Adam Karolik podkreśla, że w ostrowieckim szpitali nie ma żadnego ogniska zakażenia koronawirusem. Do zakażeń dochodzi poza szpitalem w warunkach domowych, a oddziały szpitalne są zamykane prewencyjnie aby uniknąć rozprzestrzeniania się choroby. Takie działania wzbudzaj pełną aprobatę Starostwa Powiatowego. Ze strony Starosty  Ostrowieckiego padają też zapewnienia, że pieniądze dla szpitala będą, opóźnia się z powodu pandemii otwarcie SORU, ale pomoc dla lecznicy jest i będzie organizowana. Podjęte w ubiegłym roku radykalne działania dziś dają możliwość pokrycia strat generowanych przez szpital, bo jest to dla Zarządu priorytetem - dodaje Marzena Dębniak [zobacz wideo]

? Informacje zbieramy i aktualizujemy na bieżąco.

 

 

ZOBACZ RÓWNEŻ:  ? Pielęgniarka z Ostrowca zakażona COVID-19

 

 

Szpital

 

ZOBACZ RÓWNEŻ:  ? Chirurgia zamknięta na klucz

 

Szpital


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: uczciwy,jedenTreść komentarza: Bardzo proszę ujawnijcie zarobki w szpitalu bo słyszałem ,że lekarz ponad 200tys m-c ,pielęgniarka 10 tys. a starsza 12 tys plus dodatki ,tak tylko proszę żeby każdy widział dlaczego jest żleData dodania komentarza: 28.01.2026, 17:17Źródło komentarza: Samorządy apelują o pilne działania dla ratowania szpitali powiatowychAutor komentarza: JaśTreść komentarza: Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził mów za siebie geniuszuData dodania komentarza: 28.01.2026, 07:31Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: annaTreść komentarza: Wójcie wprost przeciwnie z tym wsłuchiwaniem. Jednym pan wykonał oświetlenie uliczne co 50 metrów a od innych wymagał by wyrazili zgodę na postawienie słupa lampy ulicznej w pasie drogowym należącym do Gminy który bezpośrednio sąsiaduje z tymi działkami. Jedni mogą mieć całe ulice oświetlone a inni długie nieoświetlone ulice od lat. Myślę jak i wielu innych mieszkańców że pana kadencja trwa za zbyt długo.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:11Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: JmTreść komentarza: Będą nowe przystanki więc nie warto inwestować w stare.j.m.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 13:09Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: rozdawnictwoTreść komentarza: upchacie pisiorów i tylko tyleData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:54Źródło komentarza: Budynek po banku zmieni właściciela. Radni zgodzili się na kupnoAutor komentarza: lenistwoTreść komentarza: młody człowieku zerknij w lustro bo to jest straszne co z sobą robiszData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:50Źródło komentarza: M. Gębura. Chcę wycisnąć 200 kilogramów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama