Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rusza akcja „Zanurzeni w Miłości - Respiratory dla szpitali”

Respiratory są jednym z najpotrzebniejszych sprzętów do walki z koronawirusem. W polskich szpitalach nadal ich brakuje, stąd też akcja "Zanurzeni w Miłości. Respiratory dla szpitali", którą przewodni Katolicka Fundacja "SMS z Nieba".
Ładuję odtwarzacz...

Akcja ma na celu zakup respiratorów do szpitali jedno imiennych w Polsce, teraz Caritas Diecezji Radomskiej chce wesprzeć szpital w Starachowicach. Koszt zakupu jednego respiratora to około 105 tysięcy złotych, aby wesprzeć akcję należy wejść na stronę internetową www.zanurzeniwmilosci.pl tam prowadzona jest zbiórka pieniędzy. 

Internetowa zbiórka pieniędzy potrwa tylko 24 godziny, na ten moment dzięki akcji udało się zakupić 16 respiratorów dla szpitali w Polsce. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama