Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Opatów: Amen AdoraMus na Letnim Wieczorze Muzycznym

Muzyka łączy ludzi, a wspólne śpiewanie jest lekiem dla duszy i okazją do integracji międzypokoleniowej. Letni Wieczór Muzyczny w Opatowie był idealnym odzwierciedleniem tego jak pozytywnie muzyka chrześcijańska wpływa na publiczność.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

W sobotnim koncercie, 28 lipca, wystąpił m. in. Chór św. Marcina z Opatowa, a także podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Mokrzyszowa. Gwiazdą wydarzenia  był zespół Amen AdoraMus, laureat ubiegłorocznej edycji kieleckiego festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”.

 

AMEN - AdoraMus Emigranci Najwyższemu to grupa ludzi, którzy podjęli wyzwanie by w duchu radości śpiewać i grać na chwałę Najwyższemu Bogu. Grupa, nie muzyków, a zapalonych ludzi, z szerokim wachlarzem doświadczeń muzycznych, wieku, wykonywanych zawodów, miejsca zamieszkania (od Londynu, przez Bath, po Lincoln). Łączy ich pasja, dla której poświęcają swoją energię, zaangażowanie i czas. Zamysł koncertowego uwielbienia powoli dojrzewa i przemienia się we wspólnotę. Specyficzną, opartą na wartościach i tradycji chrześcijańskiej, poczuciu polskiej tożsamości, która integruje się z otaczającą, brytyjską rzeczywistością, środowiskiem i kulturą. Grupa dojrzewa również muzycznie – wspierana przez wybitnych muzyków z Polski i prowadzona przez znanego instrumentalistę, Romana Licznerskiego.

- czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

Zespół AMEN - AdoraMus Emigranci Najwyższemu regularnie spotyka się na próbach mimo wielu kilometrów dzielących członków. Muzyka chrześcijańska, przez wielu określana jako muzyka dla dusz, co raz częściej przemawia do społeczeństwa i cieszy się zainteresowaniem jako idealna forma ewangelizacji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letni Wieczór Muzyczny  był nawiązaniem do festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”, jednak w Opatowskim Ośrodku Kultury jak zapowiadają samorządowcy regularnie będzie rozbrzmiewać muzyka dla każdego.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Jak odsetki w takim przypadku są wstrzyameneData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:56Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama