Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PKS-em na wakacje! Nowy rozkład jazdy

20 pasażerów z ostrowieckiego dworca PKS pojechało do Jastrzębiej Góry. Kierunek polskie morze to nadal ten, w którym najczęściej podróżujemy w wakacje.
Ładuję odtwarzacz...

Ci, którzy nie zabrali się w sobotę 22 czerwca pierwszym kursem PKS-u mogą do Jastrzębiej Góry pojechać innego dnia. Autobus kursuje codziennie. Jastrzębia Góra to nie jedyny nadmorski kierunek, ostrowieckie przedsiębiorstwo jeździ do Ustki, Kołobrzegu, Łeby. A z tych specjalnych połączeń sezonowo korzysta ponad 10 tysięcy pasażerów. 

Ta liczba z roku na rok rośnie. Dostosowujemy również ofertę do tej rosnącej liczby pasażerów. Autobusy jeżdżą komfortowe, wysoko pokładowe, z klimatyzacją. Są to kursy nocne więc muszą być autobusy pewne i sprawdzone.

-informuje- Wojciech Zając - Kierownik Działu Organizacji i Sprzedaży Usług Przewozowych PKS S.A. w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Warto wspomnieć, że ostrowiecki przewoźnik honoruje wszystkie ulgi ustawowe, ma też dla swoich pasażerów ciekawe promocje. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim jest firmą z wieloletnią tradycją. Na rynku usług przewozowych istnieje 73 lata. Od blisko 20 lat oferuje specjalne kursy wakacyjne. 

Czujemy się zobowiązani jako przewoźnik regionalny, aby taka ofertę naszym mieszkańcom dać żeby mieszkańcy mogli rozpocząć kurs autobusem miejscowym i później spokojnie też zaplanować powrót.

-mówi- Stanisław Wodyński - Prezes Zarządu PKS S.A. w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostatnio dużo mówi się na temat komunikacji zbiorowej. Tej dotyczy również jeden z punktów rządowej "Piątki".

Dobrym takim sygnałem dla firmy jest to, że została przyjęta ustawa wspierająca przewozy lokalne, przewozy o charakterze społecznym, służące mieszkańcom bo ona także przyniesie określone środki. oczywiście wymaga to współpracy firmy z samorządami. 

-mówi- Andrzej Kryj - Poseł na Sejm RP, PiS

Bezpiecznie ostrowieckim PKS-em w dogodnych warunkach pojedziemy nad Bałtyk. Z tego środka transportu możemy również skorzystać udając się do stolicy, Krakowa czy Łodzi.
Warto jednak wcześniej zajrzeć do nowego rozkładu jazdy, który obowiązuje od 23 czerwca.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama