Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Światowy Dzień Karmienia Piersią

Lekarze pediatrzy i położnicy uważają naturalne karmienie piersią za podstawę rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego dziecka. Mleko jest bogate w składniki odżywcze, co wspomaga układ odpornościowy dziecka i daje mu doskonały start w życie.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

Karmienie piersią to nie tylko zdrowie, to przede wszystkim wyjątkowa więź między mamą i dzieckiem. Niesie za sobą sporo zalet i korzyści zarówno dla karmionego noworodka, jak i karmiącej.  Mleko matki dostarcza dziecku nie tylko pożywienia, ale też poprawia odporność, a nawet może... leczyć. Jak to się dzieje, że ten niepozornie wyglądający płyn działa jak eliksir zdrowia? Karmienie piersią nie bez powodu jest uważane za tak ważne dla zdrowia dziecka.

Kobieta z dzieckiem przy piersi to według niektórych wulgarny i bezwstydny widok. Matki nie powinny się kryć, i bez dyskomfortu karmić piersią tam gdzie chcą. Większość kobiet jeszcze nie potrafi się przełamać.

Międzynarodowy Dzień Karmienia Piersią, to dzień, którego głównym założeniem jest promowanie karmienia wyłącznie mlekiem matki przez pierwsze pół roku życia dziecka w celu zapewnienia jego prawidłowego rozwoju. Karmienie piersią ma ogromne znaczenie dla przyszłości niemowlęcia, dlatego matki powinny z dumą karmić pociechy. W domu, w parku, czy w centrum handlowym. 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: No Nie! nie mogę Naprawdę?!!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Dobra ocena zarządu spółdzielni i wybór nowej rady nadzorczej Autor komentarza: M. Treść komentarza: Czy przed ulewnym deszczem infrastruktura ochronna też jest w planach. Poniedziałkowy deszcz pokazał jak jest. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 05:28 Źródło komentarza: Samorządowcy rozmawiali o schronach i ochronie ludności Autor komentarza: ;) Treść komentarza: ***** *** Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:38 Źródło komentarza: Zarząd województwa świętokrzyskiego z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Z czego sie ciesza ci , ktorzy sa zatrudnieni po znajomosci, przeciez w takiej sytuacji nalezy plakac, ze pseudo elita polityczna doprowadzila do tego, ze wsrod swoich bezrobocie jest zadne , natomiast reszta ich nie interesuje. Czas wreszcie, na zmiany pwrsonalne w PUP, aby zaczeli pracowac tam osoby z umiejetnosciami i kwalifikacjami, a nie ze znajomosciami i spelniajacymi kryterium " czy dycha starczy". Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:04 Źródło komentarza: Duże zainteresowanie giełdą pracy Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyzby okulistyka wg tego pana dyrektora funkjonowala tylko dla ViPuw Data dodania komentarza: 17.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: Marek Staniszewski Treść komentarza: To oczywisty bardzo niebezpieczny regres .Miasto średniej wielkości bez oddziału okulistycznego praktycznie .Tego nie było nawet za komuny! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 23:16 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama