Choinka na Ogrodach rozświetlona. Każdy może ją udekorować

  • 16.12.2020, 13:48
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Choinka jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia, ozdobiona bombkami, łańcuchami i lampkami cieszy oko domowników i gości, ten wyjątkowy symbol łączy ludzi co potwierdza tradycja zainicjowana w ubiegłym roku przez Lokalną Grupę Działania Krzemienny Krąg.  Rozświetlenie choinki w osiedlu Ogrody, spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców . W tym roku niestety bez hucznej, integracyjnej imprezy, jednak organizatorzy zachęcają do dekorowania drzewka.  Tych, którzy dołożą swoją cegiełkę do upiększenia choinki, Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg nagrodzi.  Wszyscy, którzy zrobią sobie zdjęcie podczas dekorowania drzewka, wyślą je na adres mailowy: [email protected] otrzymają niespodzianki.

Pomocą w rozświetleniu i dekoracji choinki służyli harcerze, społecznicy, mieszkańcy, strażacy, radni osiedlowi, a także partnerzy biznesowi Krzemiennego Kręgu. Choinka będzie cieszyć oko mieszkańców do 6 stycznia. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe