SANEPID: Nie traćmy czujności

  • 21.07.2020, 13:46
  • Bartek Gębusia
Nie traćmy czujności
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dokładnie do 16 lipca sytuacja epidemiologiczna w powiecie ostrowieckim była stabilna, jednak wszystko diametralnie zmieniło jedno wesele. Przyjęcie odbywało się w jednym ze starachowickich hoteli. Wśród 4 osób z obsługi potwierdzono zakażenie koronawirusem.
Na liście osób, które uczestniczyły w weselu byli ludzie z różnych części Polski, a ponad 60 osób z powiatu ostrowieckiego, po wykonaniu testów na obecność koronawirusa okazało się, że u aż 20 wynik jest dodatni.Osoby, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem pracują w różnych zakładach na terenie powiatu, w związku z czym inspektor sanitarny podjął decyzję o profilaktycznym przebadaniu pracowników tych firm. Badania prowadzone są od poniedziałku a zakończą się w środę. Testy zostaną zrobione 170 osobom. Według danych z ostrowieckiego SANEPID-u: dziś na godzinę 11:30 w powiecie jest 262 osób na kwarantannie.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe