Czyste powietrze - zależy od Ciebie

  • 23.12.2019, 10:44
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
czyste_powietrze_hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kampania informacyjno - edukacyjna

Od naszych codziennych wyborów zależy jakość powietrza, którym oddychamy. Lista chorób spowodowanych oddychaniem zanieczyszczonym powietrzem jest bardzo długa. Zanieczyszczone powietrze jest niewidocznym zabójcą. Zanieczyszczenie powietrza ma również negatywny wpływ na ekosystemy, niszcząc gleby, lasy , jeziora.

[zobacz materiał wideo]

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 29.12.2019, 11:43
Intymna trzeba mówić jak najwiecej. Dobry program ale jeszcze za mało. Więcej drastycznych przykładów kopcenia i palenia wszystkim
Artur
Artur 27.12.2019, 22:56
dokładnie, wszystko w naszych rekach. Przestańmy oglądać się na tych na stołkach, działajmy. Ja wymieniłem kopciucha na ekologiczny kocioł eei pellets od kostrzewy. Dzięki certyfikatowi ecodesign mam pewność, że kocioł jest naprawdę ekologiczny. Teraz ważny wybór dobrego pelletu, certyfikowanego.

Pozostałe