Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Centrum Rozwoju Lokalnego i KAS zapraszają

Nowy obowiązek dla wystawiających faktury

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Krajową Administracją Skarbową - Urzędem Skarbowym w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne „E-fakturowanie - nowy obowiązek wystawiających faktury”.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie Krajowy System e‑Faktur (KSeF) oraz praktyczne aspekty wynikające ze zmian. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2025 r. (piątek) w godzinach 10.00–13.00 w sali 123 na I piętrze w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Udział jest bezpłatny, a organizatorzy przewidują udział 50 osób — głównie przedsiębiorców zainteresowanych przygotowaniem się do nowych wymogów.

Organizatorzy wskazują, że program przygotowano tak, aby przedstawić praktyczne wyjaśnienia dotyczące stosowania e‑faktur w ramach KSeF oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z wprowadzaną zmianą. Dla uczestników będzie to okazja do bezpośredniego zapoznania się ze stanowiskiem administracji skarbowej oraz uzyskania wskazówek pozwalających na dostosowanie procesów wystawiania faktur do nowych wymogów. Spotkanie ma charakter informacyjny i ma pomóc przedsiębiorcom w zrozumieniu obowiązków oraz dostępnych narzędzi. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zwracają uwagę na duże zainteresowanie wydarzeniem. Zaproszenie adresowane jest przede wszystkim do osób i firm wystawiających faktury, które chcą przygotować się do korzystania z Krajowego Systemu e‑Faktur. 

W obliczu nadchodzących zmian udział w takim spotkaniu może ułatwić płynne przejście do nowych procedur. To szansa, by uzyskać rzetelne informacje i rozwiać wątpliwości dotyczące e‑fakturowania bezpośrednio u źródła.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianekAutor komentarza: WSTYDTreść komentarza: ZA GÓRCZYŃSKIEGO BYŁ SPOKÓJ I NISKIE PODATKI A TERAZ ???Data dodania komentarza: 1.12.2025, 19:33Źródło komentarza: Rada Miasta wprowadza Strefę Płatnego Parkowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama