Policja szuka Arkadiusza Cesarskiego z DPS

  • 25.03.2019, 11:14 (aktualizacja 25.03.2019, 15:49)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Policja szuka Arkadiusza Cesarskiego z DPS KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podziel się:

Oceń:

Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 62-letniego mieszkańca DPS W Ostrowcu Świętokrzyskim, pana Arkadiusza Cesarskiego.

Zaginiony ostatni raz widziany był 22 marca 2019 roku. Tego dnia około godz. 9:00 rano wyszedł z Domu Pomocy Społecznej gdzie zamieszkuje i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał z nikim kontaktu.Policja nie posiada informacji co do ubioru mężczyzny w chwili jego zaginięcia.

Rysopis Arkadiusza Cesarskiego: wzrost 175 cm, otyła sylwetka ciała, włosy krótkie, nos szeroki, zarostu brak. Mężczyzna posiada widoczne ubytki w uzębieniu.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Arkadiusza Cesarskiego bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub pod numerem alarmowym 112.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe