Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI SENIORALNEJ 2018

„Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Bezrobotnych” zaprasza na SENIORALIA. Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej w roku 2018 na zadanie pn. Festiwal Twórczości Senioralnej”
Podziel się
Oceń

Honorowy patronat nad obchodami sprawował będzie PREZYDENT MIASTA OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO – Pan JAROSŁAW GÓRCZYŃSKI. 

Realizacja tego przedsięwzięcia zaplanowana jest na dzień 29 września 2018 r. / s o b o t a / w godzinach 11.00-16.00.

 

Aby umożliwić wszystkim, którzy wyrażą chęć uczestnictwa, jednakowe warunki do zaprezentowania się (max 15 minutowy występ), przesyłamy w załączeniu deklarację uczestnictwa, wypełnienie której, pozwoli przygotować pobyt grupom seniorów w tym dniu w naszym pięknym mieście.

Organizatorzy ze swojej strony poczynią wszelkie starania abyście Państwo dobrze się bawili – zapewniając opiekę dla każdej z grup, poczęstunek dla wszystkich uczestników,  rozrywkę i miłą przyjacielską atmosferę.

 

Program:

10.45 - 11.00 przybycie grup na miejsce spotkania tj. plac przed budynkiem Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Sandomierska 26a.

11.00 – 11.15 przemarsz z Placu przy Centrum Kształcenia Ustawicznego do Plac przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 ul. Niska 9. 

Kolorowy korowód z udziałem samych Seniorów- mile widziane kolorowe stroje, koszulki, banery itp.

11-15 uroczyste otwarcie Senioraliów z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim

11.00 – 16.00   

  • bezpłatne konsultacje  medyczne, pomiar ciśnienia, porady dotyczące zdrowego żywienia,
  • stoiska informacyjno – wystawiennicze firm, instytucji, 
  • pokazy makijażu, konsultacje z kosmetyczką,
  • prezentacja i spacer Nordic Walking.

12.00 – 14.00 występy artystyczne na scenie zgłoszonych grup senioralnych / zespoły, chóry, kabarety, i inne, potańcówka.

 

Dla uzyskania dodatkowych informacji podajemy telefony kontaktowe oraz e- mail organizatorów:

Agnieszka Budek   tel. 602 504 395,  [email protected]

 

Termin zgłoszenia upływa w dniu 20 września 2018 roku.

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA SENIORALIA W OSTROWCU Świętokrzyskim

 - 29 WRZESIEŃ 2018 R.

 

Prosimy o imienne zgłoszenia najpóźniej do dnia 20 WRZEŚNIA 2018 r. 

Prosimy o podanie ilości osób z Państwa instytucji. Pozwoli to organizatorowi zabezpieczyć odpowiednią ilość miejsc na poszczególne części programu SENIORALIÓW. 

 

 

 

Nazwa instytucji

 

 

 

Adres siedziby:

adres e-mail:

telefon: 

 

 

Imię i nazwisko oraz telefon do osoby upoważnionej do kontaktu

 

 

Ilość osób z Państwa organizacji biorących udział   w Senioraliach 

 

 

Czy są Państwo zainteresowani wzięciem udziału              w prezentacji Waszej twórczości 

  • Wystawa prac *
  • Chór
  • Kabaret
  • Inne, jakie ……………………………………..

Ile osób będzie zaangażowanych w Państwa udziale/ występie……………………………………….

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej w roku 2018 na zadanie pn. Festiwal Twórczości Senioralnej”

 

Więcej informacji u koordynatora Senioraliów: 

Agnieszka Budek tel. 602 504 395 e-mail: [email protected]

 

 

 

 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

REKLAMA
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: Szukajcie! Hmmmm ...... Obyście znaleźli TWA ma się dobrze Data dodania komentarza: 16.06.2026, 17:32 Źródło komentarza: Ostrowiec szuka sposobów na skuteczniejsze wsparcie bezrobotnych Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyli , krótko mówiac brak bezrobocia wśród rodziny i znajomych oto wielki sukces pracowników PUP. Brawo wy!!! Przeciez w Ostrowcu pozostali juz tylko rodziny i kolesie osób pracujacych dla miasta i powiatu, bez jakichkolwiek kwalifikacji, za to ze znajomosciami. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 15:42 Źródło komentarza: Ostrowiec szuka sposobów na skuteczniejsze wsparcie bezrobotnych Autor komentarza: ogromna kasa Treść komentarza: proszę pokazać PIT roczny wszystkich lekarzy i oczy wam wyjdą na wierzch oraz majątki ,taka prawda ,tu mieszkają milionerzy Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Tomasz Boroński o kondycji szpitala Autor komentarza: roszczeniowi Treść komentarza: Ujawnijcie zarobki średniomiesięczne z wszystkimi dodatkami to zobaczycie ile w Ostrowcu zarabiają urzędnicy i wchodzą w drugi próg podatkowy Data dodania komentarza: 11.06.2026, 21:14 Źródło komentarza: Będzie strajk w ZUS Autor komentarza: z tej ziemi Treść komentarza: Samo pustosłowie bez żadnego konkretu jakby przepisane z referatu posiedzenia partii politycznej a mieszkańcy chcą konkretów co faktycznie burmistrz zamierza robić,KONKRETNIE Data dodania komentarza: 11.06.2026, 14:57 Źródło komentarza: Lech Łodej o inwestycjach i współpracy z radnymi Autor komentarza: . Treść komentarza: Odznaka za Pozerstwo Samorządowe Data dodania komentarza: 10.06.2026, 22:35 Źródło komentarza: Najlepsi samorządowcy nagrodzeni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama