CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Zaskoczenie i zdecydowany sprzeciw świętokrzyskiej PO

  • 3.08.2018, 14:04 (aktualizacja 22.09.2018 18:54)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Zaskoczenie i zdecydowany sprzeciw świętokrzyskiej PO
Podziel się:
Oceń:
W Platformie Obywatelskiej w regionie świętokrzyskim nie ma jednomyślności. Nie ma też wspólnych planów na najbliższe wybory samorządowe. Czy partii uda się osiągnąć kompromis?

Grigor Szaginian, szef ostrowieckich struktur Platformy Obywatelskiej, zapowiedział utworzenie własnego komitetu wyborczego, który wystawi kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szef ostrowieckiej Platformy Obywatelskiej twierdzi, że własny komitet ma zapobiec upartyjnianiu samorządów.

Decyzja Grigora Szaginiana została przedłożona i zaakceptowana przez powiatowe struktury PO, natomiast spotkała się ze zdecydowanym sprzeciwem struktur regionalnych. Przewodniczący PO w województwie świętokrzyskim wydał oświadczenie.

 

zobacz również:  Grigor Szaginian tworzy własny komitet wyborczy

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe