CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Grigor Szaginian tworzy własny komitet wyborczy

  • 1.08.2018, 15:03 (aktualizacja 22.09.2018 18:58)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Grigor Szaginian tworzy własny komitet wyborczy
Podziel się:
Oceń:
Grigor Szaginian, szef ostrowieckich struktur Platformy Obywatelskiej, zapowiedział utworzenie własnego komitetu wyborczego, który wystawi kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szef ostrowieckiej Platformy Obywatelskiej twierdzi, że własny komitet ma zapobiec upartyjnianiu samorządów.

Decyzja Grigora Szaginiana została przedłożona i zaakceptowana przez powiatowe struktury PO. 

Jednocześnie Grigor Szaginian zapowiada prowadzenie negocjacji z ostrowieckimi strukturami Nowoczesnej oraz Komitetu Obrony Demokracji. 
Przewodniczący podkreśla, że władze krajowe PO wiedzą o jego dycyzji, co nie spotkało się z krytyką. Inaczej dzieje się jednak w strukturach PO w regionie świętokrzyskim, których przewodniczący poseł Artur Gierada nie kryje zaskoczenia takim działaniem, dodając, że koncepcja na wybory samorządowe jest zupełnie inna.

Tymczasem wszystkie założenia komitetu Grigora Szaginiana  są już opracowane, ale na razie nie ujawniono żadnego punktu. Pewnym jest, że Grigor Szaginian nie będzie ubiegał się o fotel prezydenta czy starosty, zamierza jednak kandydować po raz kolejny do sejmiku województwa świętokrzyskiego.

Jak na razie komitet Grigora Szaginiana podobnie jak PO w regionie w walce o fotel prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego deklaruje poparcie dla obecnego prezydenta Jarosława Górczyńskiego.

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Widz
Widz 3.08.2018, 07:58
Potwierdzam , również od ok tygodnia nie mam możliwości oglądania materiałów.
gość
gość 2.08.2018, 23:18
problem techniczny, bo nie da sie oglądać tego pana....
oo
oo 2.08.2018, 18:17
Potwierdzam post użytkownika "sk", również mam problem. Po naciśnięciu play nic się nie dzieje
sk
sk 2.08.2018, 17:59
Droga redakcjo
Od pewnego czasu mam problem z obejrzeniem Państwa reportażów nie wiem czym to jest spowodowane.Proszę o pomoc być może to problem techniczny?Dziękuje

Pozostałe